Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada denetmen görmek

Rüyada denetmen görmek neye çıkar?

Rüyamda göl gibi bir yerde elimde olta ile balık tutarken gördüm, ben büyük bir balık kaçırdım. Aynı gece gördüğüm ikinci rüyada çalıştığım firmada terfi ettiğimi ve denetmen olduğumu görüyorum. Sizce bunların bir anlamı var mı? 36, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada denetmen görmek yorumu

Rüyada balık tuttuğunu görmek bu rüya kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder. Rüyanızda büyük bir balığı kaçırmanız ise size gelen büyük bir kısmeti bir sebeple kaçırdığınızı temsil etmektedir. Rüyada terfi ettiğini görmek ise yaşam kaliteniz artırma dileğinizin gerçekleşeceğini, her şeyin daha iyiye gideceğini ifade eder.

Rüyada denetmen görmek çevrenizde bazı olaylar ya da kişilerden kaynaklanan bazı durumların size endişe verdiğini işaret ederken bu dönemde biraz daha fazla tedbirli olmanın yarar sağlayacağını belirtir. Rüyada denetmen olduğunu, denetçi olduğunu, denetleyici olduğunu, denetleme yaptığını görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdekiler hakkında kimi şüpheler yaşadığınızı ancak bu şüpheleri açıklayamadığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir