Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Denge

Rüyada denge görmek neye işarettir?

Kıyıda duran kayığa binmeye çalışan bir kız dengesini kaybedip suya düştü ve çok fazla akıntı vardı, düştükten sonra bir daha göremedik.

Kayıktaki bir adam kayıktan inip suya uzandı, elini kaldırdığında kızın paltosu elindeydi, sonra ben ileride suyun altında elini kaldırmaya çalışan kızı gördüm ama kimse suya girmedi, biraz tereddüt ettim ama suya girdim kızı kıyıya çıkardım ve yaşıyordu. Bu rüya nasıl tabir edilir?

Rüyada denge görmek tabiri

Tufan merhaba, rüyada kayıktan denize düşen genç kız aslında sizin uyanık hayatta sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgelerken sizin denize girip onu kurtarmanız gerçek hayatta ihmal ya da göz ardı edildiğinizi ve bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atmak için uğraştığınızı göstermektedir.

Rüyada denge görmek yaşamınızdaki zorluk seçeneklerini ve bu seçimler sırasında isabetli karar durumunuzu ifade eder. Rüyada dengesini kaybetmek rüya sahibinin uyanık hayatında vermiş olduğu bir hatalı karar neticesinde pişmanlık duyduğunu temsil eder.

Rüyada aynılık, bakışım, balans, benzeyim, beraberlik, denkleşme, denklik, düzen, eşdeğerlik, eşitlik, istikrar, koşutluk, muadelet, muvazene, müsavat, özdeşlik, paralellik, pata, simetri, uyum kelimeleri de benzer manalar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir