Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Deniz Askeri Kıyafeti Giydiğini Görmek

Rüyada denizci kıyafeti giydiğini görmek neye işarettir?

Merhaba; Nişanlım 1-2 gün önce beni rüyasında evlerine gittiğimi ve bembeyaz bir deniz askeri kıyafeti giydiğimi görünüyor. Yani deniz askeriydin diyor. Çok kısa bir rüya ama kafama çok takıldı çünkü rütbeyle ilgili diye biliyorum. Bu rüyanın tabiri nedir acaba beni aydınlatırsanız çok sevinirim. 23 yaşındayım özel bir firmada 4, 5 senedir çalışıyor olup nişanlımı 3 ay sonra askere yollayacağım. Bunlarla bir bağlantısı olabilir mi dersiniz? En kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkürler. 15 Ocak 2010, 00:25

Rüyada deniz askeri kıyafeti giydiğini nasıl yorumlanır?

Rüyada askeri üniforma giymek, asker üniforması giydiğini görmek Çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Askeri Kıyafeti Giydiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda Daha önce gördüğüm ama konuşmadığım bi çocuk denizci üniforması giymiş apartmanımın orda bekliyodu. ama farketmiyorum görüncede korkuyorum bi anda. sonra asansöre biniyoruz ama asansör küçücük zarzor sığıyoruz bişiler anlatıyo sonra daha fazla konuşmak için asansörün düğmelerine basıyo bende sonra konuşuruz diyip iniyorum. ama klbim çıkıcak gibi. AMa çocuğa sadece göz aşinalığım var hiç bi konuşmuşluğum yok normalde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir