Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deniz Feneri Görmek

Rüyada deniz feneri görmek neye işarettir?

Rüyamda kaynımın hanımı ile birlikte sağlık ocağına giderken hemen arka tarafında bir deniz olduğunu gördük, deniz çok güzel görünüyordu ama o alanda normalde deniz yok. Sonra birden deniz yükseldi ve bize sular dogru geldi, gitti ve daha çok yükseldi, geri geldi, ben gerideyim ama eltim suyun içinde kaldı. Deniz çekildiğinde ortaya bir deniz feneri çıktı ve eltim deniz fenerine tutunmuş öylece duruyordu, deniz onu içine almamıştı, şakın halde idim. Bu ne demektir? cevap verirseniz sevinirim, Allah razı olsun rabbim hayıra yorsun inşallah.

Rüyada deniz feneri görmek yorumu

Vildan merhaba, rüyanızın ana teması denizde gördüğünü suların yükselip, karaya kadar gelmesidir ve bu konu deniz rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.

Rüyada denizin yükselmesi, deniz sularının kabardığını görmeniz gerçek hayatınızda kendini tanıma, kim olduğunu öğrenme konularında gelişiminin henüz tamamlamadığını, öğrenme ve gelişim sürecinin devam ettiğini, hayattaki beklentilerine emin olamama durumu yaşadığınızı, kendi başınıza bazı şeylere karar veremediğinizi ya da bazı şeyleri göremediğinizi işaret eder. Zaten rüyanızda aslında deniz olmayan yerde deniz olduğunu görmüş olmanızda bu açıklamayı güçlendirmektedir.

Rüyada deniz feneri görmek zor ve çalkantılı bir zaman diliminde olduğunuzu ve size yol gösterecek birilerine, bir rehbere gereksinim duyduğunuzu gösterir. Eltinin deniz fenerine tutunarak kurtulmuş olması ise bu sıkıntılı dönemi onunda yaşadığını belki de bir işbirliğine gitmek gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Deniz Feneri Görmek” için bir yanıt

Erkeğim, bekarım, yaşım 17, öğrenciyim, klasik 17 yaş sorunları ruh halim karışık, gördüğüm rüya: köy gibi bir yerdeydim daha önce görmediğim bir yer, masmavi deniz vardı, 3 arkadaş motor bulduk yüzlerini hatırlamıyorum motoru denize attık, bizi biri fark etti ve motorun sahibine şikayet etti. Sonra bir arabayla bir kadın benim yaşlarımda 1 kız birde bizi şikayet eden kişi geldi o sıra deniz yükseldi hepsi boğuldu kızla ben arabadaydım arabayı çalıştırıyordum, yüksek bir yere gittim sonradan fark ettim kız arabadan inmiş ve köpek balığı saldırıyordu, köpek balığı kızın kolunu parçaladı kızı kurtardım güvenli bir yere koydum ama kız ölmüştü ve nefes nefese uyandım lütfen cevaplar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir