Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Deniz İçinde Kamyon Görmek

Rüyada deniz içinde kamyon ne demek?

Kolay gelsin. Deniz kenarındayım, ilerde birkaç tekne, gemi var, deniz kenarı durgun, ilerisi dalgalı. Biraz ileride denizin içinde bir kamyon görüyorum, kamyonun içinde benim ev eşyalarım varmış sözde, döndürerek aracı kıyıya varmaya çalışıyor ama dalga yanaştırmıyor. Bende kamyonun yanına gidiyorum, sunta üstünde kapalı kutulu mobilyalarım iş yeri arkadaşım sunta üstünde bulunan eşyalarımı döndürüyor, deniz üstünde düşmeden kıyıya getirmeye çalışıyor ama dalga müsaade etmiyor, biraz uzaklaşıyoruz kıyıdan.

Eşimi arıyorum “yardım et biz böyle kaldık” diye, “mobilyalar burada, teknedeyiz” diye, “tamam” diyor, yanıma geliyor, yarın işte gelicem diyor birisi ile, öyle görüyorum, Allah hayırlara çıkarsın. Teşekkür ederim.

Rüyada denizde kamyon görmek tabiri

Değerli okurum, rüyanız önemli mesajlar veriyor gibi ancak böyle kıymetli rüyaların mesajını tespit etmek için hakkınızda bilgi vermeniz gerekli. Aksi halde yorum genel anlamda yapılabilir. Belki de çok önemli bilgiyi kaçırabilirsiniz. Ruyada deniz kenarı görmek , sizin iki ayri yönünüzü veya ozelliginizi ifade eder. Kum sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu, Su ise sizin mantık dişi , akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.
Kumsal -Plaj maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Bakınız deniz kenarı rüya tabiri.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltının güçlü sinyallerini ifade eder. Rüyada dalgasız deniz, sakin deniz görmek gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler. Rüyada tekne görmek yeteneğiniz sayesinde sorunlar ile baş edebilme gücünüzü ve başarma duygularınızı ifade eder.

Rüyada kamyon görmek , kamyonet, tır, üzülmek ve kaygılanmak anlamına gelir. Yaptığınız işte zarar edeceğinize işaret eder. Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızın maddi ve manevi yönleri ya da iç dünyanızın mantık ve duygu yönleri arasında denge sağlamaya çalıştığınızı, bunu yapmaya çalışırken bazen şaşırdığını bazen de biraz üzüldüğünüzü simgelemekte ve biraz daha sabır ve gayret ile bu dengeyi sağlayacağınızı işaret etmektedir. Rüyanın unsurları: deniz kenarı, tekne, gemi, kamyon, ev eşyası, kuvvetli dalga, eşini aramak, mobilya.

“Rüyada Deniz İçinde Kamyon Görmek” için 5 yanıt

1 yıldan beri eşimle ayrıyım, beni aldattığını düşünüyorum yani biliyorum ispatladım da ancak itiraf ettiremedim. Eşim boşanmak istiyor, ben istemiyorum, bir oğlum var.

Verdiğiniz bu ilave bilgi ile benim yukarıda özetlediğim “Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızın maddi ve manevi yönleri ya da iç dünyanızın mantık ve duygu yönleri arasında denge sağlamaya çalıştığınızı, bunu yapmaya çalışırken bazen şaşırdığını bazen de biraz üzüldüğünüzü simgelemekte ve biraz daha sabır ve gayret ile bu dengeyi sağlayacağınızı işaret etmektedir.” yorumu biraz daha anlam kazanmaktadır.

Şu anda neler düşündüğünü, hissettiğini, planladığınızı en iyi siz bilebilirsiniz.

Iyi günler rüyamda düğünümde eskiden aşık olduğum kızın sevgilisine süt verdiğimi gördüm. Sonra rüyanın devaminda kendimi denizde bir kamyonla gemi ile yolculuğa çıkarken buldum. Rüya beni cok etkiledi. Lütfen yardim edermisiniz

Rüyamda denizde kamyon, üzerinde kereste var. Kamyon batıyor birde canta icinde para, parayı gormüyorum cantada kamyonla batıyor. Sonra kamyon yerine otobüs görüyorum, denizde insanlar var otubusu durdurmaya calısıyorlar, otobus kalabalıgın üzerine sürüyor, eziyor, kalan kalabalık yine durdurmaya gidiyor, bende rüyamda hem onları seyrediyorum hemde devamlı tuvalete isemeye gidiyorum, bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyam da deniz kıyısın da oturuyorum karşımda liman var, kepçeler limanı doldurmak için çalışıyor
arkadan ses duyuyorum ve kamyon ilk önce denize giriyor gittikçe gidiyor daha sonra batmaya başlıyor. Diğer çalışan kamyonun içindeki adamı kurtarıp benim yanıma doğru götürüyor , ben de adamın elinden tutarak onu yukarıya çekiyorum daha sonra beraber muhabbet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir