Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Rüyada deniz kabuğu görmek neye işaret eder?

Rüyada deniz kabuğu görmekSiyah bulanık bir deniz gördüm, sonra o bulanıklık çekildi, üzerinde kurum şeklinde siyahlıklar kaldı, bir sürü deniz kabuğu ortaya çıktı, sonra onlarda yok olmaya başladı. Bir ara bir eve girdim, çok büyük dalgalar oluştu ama evin üzerinden geçiyordu.

O sırada kız kardeşimi arayıp buldum, onu korumaya çalıştım. Sonra “ben bu dalgalarda öleceğim” dedim. Ardından iş yerinden arkadaşım bir ceviz getirip verdi bana ama onun kabuğundan az bir şey kırdı verirken o da üzgündü. Çok korktum rüyadan, şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Bu arada biraz hastalıklar konusunda takıntılıyım ve en ufak bir hastalıkta çok korkuyorum.

Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : korkulu endişeli mutsuz
Anahtar kelime : siyah deniz, ölüm korkusu, bulanık deniz, ceviz kırmak.

Rüyada deniz kabuğu görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya aynen içinde bulunduğunuz ruh halinin bir yansımasını göstermekte, iç dünyanızda gerçekleşmemiş hayaller ve kimi isteklerinizden mahrum kaldığınızı, içinizdeki fırtına dindikten sonra yaşamınızın yeniden yoluna gireceğini ifade etmektedir.

Rüyada deniz kabuğu görmek kadın cinselliği belirtir, rüyayı gören kişinin iç dünyasında karşılanmamış istekler ya da bazı iç çatışmalar yaşadığına delalet eder.

“Rüyada Deniz Kabuğu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada saçlarında deniz kabuğu görmek
40 yaşında evli iki çocuk annesiyim. Ruh halim bu aralar iyi. Dün gece saçlarımın içinde tarayamadığım bir bölüm varmış ve orada deniz kabukları yuva yapmış gördüm. Ancak bunu fark etmeme sebep olan şey saçımın deniz kabukları olan kısmı kabuklarla beraber önüme düşüyordu bende çok şaşırıyordum “bunları bunca yıldır nasıl görmedim” diye. Yorumlarsanız çok sevinirim, zira kalktığımdan beri moralim bozuk.

Rüyada saç görmek kadınlar için kadınlık, baştan çıkarma, duygusallık, erkekler için erkeklik, erkeksi güç, çekicilik gibi iç duyguların yansıması, tutumların göstergesidir. Rüyada saç taramak dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba sarf ettiğinizi simgeler. Saçını istediğin gibi tarayamamak ise bu konuda bir sıkıntı olduğunu gösterirken buna deniz kabuklarının sebep olması bu soruna yaşadığınız bir iç çatışmanın neden olduğunu anlatırken deniz kabuklarının yere dökülmesi tüm sorunların biteceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir