Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Deniz Kenarında Güzel Ev Görmek

Rüyada deniz kenarında güzel ev ne demek?

Ben rüyamda deniz kenarında çok güzel bir evde oturuyorum, lüks değil fakat deniz kıyısında araba kullanmayı bilmem fakat araba kullanarak aileden birilerini takip ediyoruz, sonra kayıp ediyoruz sonra çok dik ve bozuk dağlık yollardan evime dönüyorum denizin kabardığını görüp kardeşime sesleniyorum “ev ne halde” diye, oda kapıyı bir açıyor ki evden denize su akıyor, artık deniz çekiliyor ve arkamdan birileri gelip “seninde hiç sansın yokmuş, genemi su taştı” diyorlar.

Ben evdeki suları süpürüyorum, onlarda yemek gibi bir şeyler yapıyorlar normal hayatta bir sefer oturduğum eve yağmurdan dolayı su taşmıştı ama o evden taşındım şu anama kapıyı açınca pırıl pırıl uçsuz bucaksız sakince akan denizi gördüm bu ikinci görüşüm diğerinde de tsunami taşmıştı ben bütün can ve kapıları koşarak kapatıyordum eve su azda olsa giriyordu, inşallah hayra delalet eder teşekkürler.

Rüyada deniz kenarında güzel ev görmek tabiri

Bu muhteşem rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız gerçek yaşamınızda kendi ayaklarınızın üzerinde durma, kendi kararlarını kendin vermek, yaşamının yönünü kendi başınıza belirleme arzularınızı gösterirken aynı zamanda bu düşüncelerinizin tehlikelerine dikkat çekmekte, vereceğiniz bir yanlış karar sonunda başınıza felaketler gelebileceğini simgelemektedir.

“Rüyada Deniz Kenarında Güzel Ev Görmek” için 2 yanıt

Deniz kıyısında bungalov tarzda beyaz betonarme evler gördüm. bu evlerden bir tanesine taşınmayı düşünüyordum. 32, Erkek, nişanlı, mühendis

Görmüş olduğunuz rüya hayatınızda yapmayı düşündüğünüzü bir değişiklik konusunda mantığınız ile duygularınız arasında bir çatışma olduğunu anlatmakta, sanki duyguların ağır basmaya başlatığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir