Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek

Rüyada deniz kenarında ev görmek neye işarettir?

deniz kenarında evMerhaba, Rüyamda evimden taşınıyorum. Şehir ikiye ayrılmış ve bir kısmı diğerinden daha yüksek bir yerde.

Beni oradaki insanlar elimden tutup yüksekteki tarafa çıkarıyorlar, başlıyorum ev aramaya. Bir anda herkes evlerine çekiliyorlar. Tek başıma sokağın ortasında kalıyorum. Hava kararıyor ve yağmurla birlikte şiddetli fırtına çıkıyor. Sürükleniyorum sanki, sanki ayağımda paten varmış gibi elli yüz metre kayıyorum. Zar zor bir ağaç dalına tutunup bir arkadaşımı aramaya karar veriyorum. Bu sırada deniz kenarında bir ev görüyorum ve işte aradığım ev bu diyorum. Hatırladığım bu kadarı. şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada deniz kenarında ev görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yeni yerler, yeni insanlarla tanışma, bir arada olma isteğinizi ifade ederken kimi sıkıntılar yaşadıktan sonra bu arzularınıza kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada deniz kenarında ev görmek, sahilde ev, güzel hayat sürmek için istediklerinize yakında kavuşacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek” için 3 yanıt

rüyamda kendi evimden dışarı cıktığımda dışarıda ki manzara aklımı aldı deniz masmavi gökyüzüde masmaviydi cok güzeldi sizce bunun anlamı nedir ,gökle deniz birlesmiş gibiydi masmaviydi dalgasız dümdüz bir denizdi……şimdiden tşk..

Rüyada bir bebeği deniz kenarına götürmek
Merhaba, Rüyamda erkek arkadaşımla beraber bir bebeği (cinsiyetini hatırlamıyorum) deniz kenarına götürmüştük. Hoşlandığım kişi bizden önce denize giriyordu ve ben de bebeğin üstünü çıkartırken ilkokuldan bir kız arkadaşımın kendi bebeğiyle oraya geldiğini gördüm (bu kız arkadaşım gerçek hayatta da bir bebeğe sahip).
Arkadaşımla konuştuğumu ve erkek arkadaşımın bize seslendiğini hatırlıyorum. Deniz son derece sakin, güneşte batmak üzereydi. Erkek arkadaşım derken cinsiyetini belli etmek için öyle söylüyorum. Ama gerçek hayatta bu kişiyle aramızda bir şeyler vardı fakat uzun zamandır konuşmuyoruz.
Takma isim : optimist
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : huzurlu
Anahtar kelime : erkek arkadaş, bebek görmek, deniz kenarı, kız arkadaş,

optimist selam,
Rüyanız özel bir mesaj vermemekte, genel bir rüyadır. Rüyadaki ana unsurlar ; bebek görmek, deniz kenarına gitmek, erkek arkadaşını görmek ( artık eski erkek arkadaş mı? net değil ), arkadaşını görmek olup, Bunların anlamlarını arama işlemi ile araştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir