Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Deniz Kenarında Kasaba Görmek

Rüyada deniz kenarında kasaba görmek nedir?

Rüyamda deniz kenarında bir kasabaya gidiyordum, denizin içerisinde kız kalesinin yolunun çökmüş olduğunu gördüm ve denizin aşağı doğru çöktüğünü ve kalenin sadece tepesinin kaldığını gördüm. Sonra geri döndük başka bir yere gitmeye karar verdik, daha sonra yine sahildeydik. Sahilde ailemi kaybettim yalnız sahilde deniz kenarındaki evler taşlar insanlar denize doğru çöküyordu, birçok insanı denizden çekerek kurtardım, ben ailemi kaybetmiştim arıyordum ve sonra bir evde ailemi buldum, onları sağ salim bulduğuma çok sevindim ve babamda ona ellemeyin ailesini bulduğu için çok sevinçli dedi.
bu rüya ne anlama geliyor?

Rüyada deniz kenarında kasaba görmek tabiri

Gördüğünüz rüya manevi bir hesaplaşma yaşamakta olduğunuzu veya yaşayacağınızı, sonunda huzura kavuşacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Deniz Kenarında Kasaba Görmek” için 2 yanıt

13 yaşındayım öğrenciyim. Rüyamda bir deniz kenarına gidiyoruz, 3 kişiyiz biri sevgilim, biri ben diğeri de ya kuzenim Büşra yada arkadaşım Ayşe, tam yüzlerini ayırt edemedim. Sevgilim denize giriyor, su seviyesi belinde, bende gidiyorum ama benim sadece dizimde, zaman gece ama su berrak dibi görünüyor, sonra o ellerimden tutuyor gülüşüyoruz, ben korkuyorum ama belli etmiyorum, çok gülüyoruz. Sonra diğer arkadaşım veya kuzenim olan kişi fotoğraflarımızı çekiyor, sonra dönüyoruz yazlık eve gidiyoruz, ben orada onlara denize girerken rüya gördüm internetten araştırmalıyım diyorum ve uyanmışım daha sonra.

Miray merhaba, 13 yaşında biri sevgiliyle değil dersleri ile meşgul olmalıdır. Görmüş olduğun bir gençlik rüyası olup aslında olmasını arzuladığın şeylerin yansımasını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir