Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Deniz Kenarında Konser Görmek

Rüyada deniz kenarında konser neye işarettir?

Rüyada deniz kenarında konser görmekArkadaşlarımla deniz kenarında idi. Çok kalabalık vardı ve orada konser de vardı. Müzik dinleyip eğleniyorduk. Deniz ve kum harikaydı. Yorum getirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada deniz kenarında konser görmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ortamdan bunaldığını, tatil yapmak, dinlenmek, eğlenmek arzunuzu simgelemektedir.

Rüyada deniz kenarı görmek, sahil, kıyı, plaj, kumsal görmek, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder. Rüyada deniz kenarı, sahil, kıyı, plaj, kumsal, maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Sahilde ev, deniz kenarında bir ev görmek, güzel hayat sürmek için istediklerinize yakında kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada kalabalık görmek, kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada konser görmek Günlük yaşamın yükünü atmaya, kendini ifade etme ve beceri anlamlarını simgeler. Aynı zamanda  ilişkide kendini doğru ifade etmeyi temsil eder. Rüyada konserde müzik dinlemek genç bir erkek için, kazanç sağlayacak işe bir ortak olarak girmek için fırsatı kaçırmak, orta yaştakiler için, işlerinin yolunda olması ve ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam olarak yorumlanır. Genç bir kız için, mutlu olmak, yaşlı kadınlar için; değerli bir hediye almak anlamına gelir.

“Rüyada Deniz Kenarında Konser Görmek” için 2 yanıt

Konsere gitmek
İlk olarak uzun zamandır beklediğimiz ve bu sanatçıyı görmeden ölmek yok dediğimiz sanatçının konserine gidiyoruz, burada o sanatçıyla tanışıyoruz ama konser 2 de başlayacakken 9 a kadar başlamıyor ama o sanatçıyla vakit geçiriyoruz işte bizim gibi insanlarda var. Daha sonra sanatçı ortadan kayboluyor ve diğer hayranları kendince eğlenmeye başlıyor, o ara dışarı falan çıkıyoruz. Dışarısı yeşillik, içeri giriyorum arkadaşımı arıyorum yok, ilkte göremiyorum ikinciye aynı yere baktığımda arkadaşımın üstünü kapatmış ölü gibi yattığını görüyorum, belkide ölmüstür. Sonra telefonunu karıştırıyorum, sevgilisiyle konuşmuş en son, birde bir araştırma ödevi gibi bir şey göndermis vefatı yazıyor, neyin vefatı olduğunu hatırlamıyorum, telefonu bırakıp arkadaşımı uyandırmaya çalışıyorum uyanmıyor. 18-Bekar-Sevgilisinden yeni ayrılmış ve özleyen biri.

Rüyada konsere gittiğini görmek rüyayı gören kişinin ilişkisindeki veya sosyal hayatınızdaki uyumun daha iyi seviyeye ilerlediğine işaret eder. Rüyada gelişen diğer olaylar reel hayatında seni sevindirecek bir takım güzel olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir