Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Deniz Kenarında Olmak

Rüyada deniz kenarında olmak ne demektir?

Rüyamda ablamla beraber çok güzel sulu ve yeşilliğin bol olduğu deniz kenarı bir yerde olduğumu gördüm. Sevgilimde bizden biraz uzakta oturmuş yanında arkadaşıyla beraber ve arkadaşı bana ilgi duyuyor, beni arkadaşından kıskanıyor.

Bu arada ablamın ayakkabısı suya düşüyor, bir adam derinliklerden ayakkabıyı getiriyor ve ben yanlışlıkla ayakkabının bir tekini suya düşürüyorum, sonra sevgilim çıkarıyor. Bende onu sevdiğimi söylüyorum, bunu bana yorumlar mısınız ne demek bu ?? şimdiden teşekkürler. Hikmet

Rüyada deniz kenarında olduğunu görmek yorumu

Hikmet merhaba. Rüyanız yaptığınız kimi gereksiz eylem veya davranışınız yüzünden kendi kendinize huzurunu bozduğunu, boşu boşuna üzerinize yük aldığınızı temsil etmektedir.

Rüyada deniz kenarı görmeksahilkıyıplajkumsal görmek sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Kenarında Olmak” için bir yanıt

Rüyamda karşıdan karşıya uzun bir deniz var, çok temiz berrak ve durgun dibi görülüyor. Benim bulunduğum yer yüksek bir tepe, deniz yukarıdan aşağı uzuyor, karşı taraf ağaçlık ve yeşillik. Ben elbiselerimle bulunduğum tepeden önce ayaklarımı sokuyorum, ayaklarımı sokunca dibi bulanıyor, hatta dibi bataklık gibi ama ben suyun yüzüne çıkarak karşı tarafa hızla geçiyorum ve büyük bir ağacın altına oturup ne kadar uzun bir alanı geçtiğimi seyrediyorum.
Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir