Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Deniz Kestanesi Görmek

Rüyada deniz kestanesi görmek neye delalet eder?

Rüyada deniz kestanesi görmekMerhaba, Ben dün gece gördüğüm rüyamda fazla yüksek olmayan bir yerden denize atlamaya çalışıyorum. Atlamak istediğim yerde tahtalar var, ayağımı çarparım diye korkuyorum. Daha sonra ablam denizin içinde atlamamı bekliyor bir anda elimde çok buyuk bir tahta oluyor, atlıyorum ama o tahta ile denizin üzerinde çok yükseğe havalanıyorum. Yüzmeyi çok iyi bilmediğim için denizin ortasına düşmekten korkuyorum sonra denize düşüyorum ve ayağıma bir deniz kestanesi batıyor, acıyla ilk sıçradığım yerden kıyıya çıkıyorum. Yorumlarınızı rica ederim.

Rüyada deniz kestanesi görmek yorumu

Rüyada denize atladığını görmek rüya sahibinin zihninin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunu simgeler. Bu sinyallerin neler olduğu rüyanın diğer unsurları birlikte çözülebilir, önemli bir rüyadır. Rüyada denize dalmak risk demektir. Karşılaşacağınız riskli işlerden uzak durmanız ve dikkatli davranmanız gerekir.

Rüyada deniz kestanesi görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında bir durum karşısında zayıflık duygusu içinde olduğunu simgeler. Deniz topladığını görmek taşımakta olduğunuz güçsüzlük duygusu ile yüzleşmek, onu üzerinizden atmak istediğinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir