Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Deniz Kıyafeti İle Yüzdüğünü Görmek

Rüyada deniz kıyafeti ile yüzmek neye işarettir?

Rüyamda deniz kıyafetlerimle denize giriyorum ve 2 km kadar ilerde olan büyük bir siyah gemiye yüzmeye karar veriyorum, sanki oraya gitmem gerekiyor duygusunu hissederek yapıyorum bunu. Sanki o gemi farklı bir şehir gıbı hıssedıyorum. Attığım her 3-4 kulaç sonrası kafamı kaldırıp ne kadar mesafe kaldığını kontrol ediyorum ve normal olan durumdan daha hızlı yüzdüğümü farkediyorum. Denizin içinde güzel cap canlı balıklar görüyorum, büyüğü de var küçüğü de var, korkusuzca yüzüyorum, korktuğum tek şey denizin dibinde kum altına saklanmış vatos baliklarını görüyorum. Bana zarar verirler diye endişelenırken yanlışlıkla dokunduğum bir vatos un zarar vermedığını anlıyorum.

Sonra hiç beklemediğim bir anda arkamdan su anki aramın kötü olduğunu itiraf ettığım kız arkadaşım bana bağırıyor, geri dönmemi ve oraya gitmemem gerektiğini söylüyor. Fakat ben sanki onu hiç duymuyormuş gibi gemiye doğru yüzmeye devam ediyorum. Arkamdan onun da yüzmeye başladığını gördüğümde yakalanmamak için daha hızlı yüzdüğümü fark ediyorum, fakat çok geçmeden iki eliyle bacaklarımdan yakalıyor ve bana o gemiye gitmeye calıştığım için çok kızıyor, burada kendısı ıle kalmam gerektıgını soyluyor.

Yalnız ılgınç olan durum su ki kız arkadsım bir erkek kılıgında karsımda gözukuyor ama baskası degıl, sevgılım, kız arkadaşım bunu hıssedebılıyorum ve konuşurken sesı de kendısının olan sesı gıbı cıkıyor zaten. Ondan ayrılmak ıstıyorum ama soyleyemıyorum o an, çünkü onu çok sevdıgımı hıssediyorum herseye ragmen. Sadece benim o gemıye gıtmem gerekıyor dıyıp tekrar yüzmeye başlıyorum ve o an da rüyamdan uyanıyorum.

Ruh halim : aklımın sureklı takıldıgı ve değer verdiğim birisı var gönlümde. İş stresi ve özel hayatdakı belırsızlıkden dolayı sıkıntılı günler gecıriyorum. Mutsuzluk bugunlerimde bıraz fazla hakim, mutlu olmak da ve kendımı ıyı hıssetmek de çok zorlanıyorum, daha çok çalışmayı ve uretmeyı seven, bundan haz duyan bir kışıyım ama iş güç olmayınca daha da karamsarlığa kapılıyorum özellıkle bugunlerde ( not : üyemiz hakkında çok daha detaylı özel bilgi göndermiş olup, diğer bilgiler kapatılmış, rüyanın yorumuna değer katan ve tanınmasına sebep olmayacak bu bilgiler yayınlanmıştır)

Rüyada deniz kıyafetiyle yüzdüğünü görmek tabiri

Değerli okurum, bu önemli rüyayı hem de hakkında oldukça detaylı bilgilerle birlikte gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Önce rüyanın ana unsurlarını açıklamak istiyorum. Deniz rüyaları bilinçaltının güçlü sinyallerini ifade eder. Denizde yüzmek, yüzdüğünü görmek birçok başarı elde edeceksiniz demektir.

Rüyada gemi görmek, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır. İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder. Büyük gemi, büyük vazife demektir. Ancak geminin siyah renkte olması iş yaşamında umutsuzluk, belirsizlik ifade etmektedir.

Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Suda yüzen balıklar görmek bilinçaltı anlayışların gelişimi anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kısa zamanda gelecek kısmetlerin habercisidir.

Rüyada vatoz görmek, vatos balığı günlük hayatınızda bir şeyin sizin bilinçaltınızı kemirdiğini, o konuyu kafanıza gereğinden fazla taktığınızı bunun da sizi yorduğunu, strese ve umutsuzluğa ittiğini simgeler.

Rüyada kız arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızda ilişkiyi ve onun hakkında neler hissetiğiniz konusunda ipuçları verir.

Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızda iç dünyanızın iki farklı yönünü ve bu yönler arasındaki çatışmaları temsil etmektedir. Yaşamınızın birinci yönü; macera tutkunuz, yaşamda daima yeni heyecanlar, keşifler ve mutluluklar bulma arzunuz. Yaşamınızın diğer yönü; kimi öz-değer ve gerçek içsel değerleri kabul etmekte zorlandığınızı, karşınızdakinin kimi yönlerini içinize sindiremediğinizi, mükemmelci karakteriniz nedeniyle yaşamınızda büyük iniş çıkışlar yaşadığınızı göstermekte.

Rüyanızı incelediğimizde genellikle iş hayatı hakkında mesajlar vermekte, mesajlar olayların akışına göre olumlu – olumsuz – olumlu şeklinde dalgalanmakta, adeta bir sinüs eğrisi çizmektedir.

Denizde yüzmek : başarı – olumlu
Siyah gemi : umutsuzluk – belirsizlik – olumsuz
Balıklar : kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme – olumlu
Vatoz : olumsuz
Kız arkadaşınız : net değil.

Rüyanızın önde gelen temaları vatoz balığının size bir şey yapmaması ve kız arkadaşınız ile geçen konulardır. Vatozun bir şey yapmaması yaşamınızda sizi rahatsız eden sorunu çözeceğinizi, kız arkadaşınızla geçen konuşmalar – olaylar ise aranızda çözülmemiş sorunlar olduğunu, onunla bir liderlik savaşı yaşadığınızı, sizi rahatsız eden diğer sorunları aştıktan sonra arkadaşınızla aranızdaki sıkıntıları aşabileceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Deniz Kıyafeti İle Yüzdüğünü Görmek” için bir yanıt

acıklayıcı ve doğruluğu mantığıma yatan yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim..gemi siyahdı ama pis değildi..ışıklı ve parlakdı..yüzerken o gemiyi görmek beni heyecanlandırmıştı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir