Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada deniz kumu ne demektir?

Hocam öncelikle merhaba, inşallah bana en kısa zaman yanıt verirsiniz, size başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. 4 senelik bir ilişkim vardı, kız arkadaşımın son 1 yılında beni aldattığını öğrendim, fotoğraflarını yakaladım, ayrıldım. 1 haftadır ağlıyor, annesi arıyor, “bir şans daha ver” diyor, kendisi “ömrümün sonuna kadar seni bekleyeceğim” diyor, her şeyi yapmaya razı bir insan var karşımda ama ben kabullenemiyorum.

Dün gece Allah’a dualar ettim, ağladım, “bana bir yol göster, ben karar veremiyorum” dedim, “bana rüyamda bir işaret gönder, beni doğru yola sürükle” dedim, “eğer görmezsem hiç bir şey onunla olmayacağım” dedim.

Rüyamda yanımda bir bebek vardı ve ben birilerine deniz kumu doldurup veriyordum pet şişeye. Verdiğim insanlar sanki kaçıyorlardı, öyle bir halleri vardı, bu işaret midir? Rabbim ona şans vermemi istiyor mu? bana işaretini verdi mi? çıkamıyorum hocam işin içinden, lütfen bana yardım edin, en kısa zamanda yanıt verin, size saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

Kimden: İzmitli
Cinsiyetiniz; Erkek
Yaşınız; 20
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyada deniz kumu görmek neye yorulur

Sevgili Kardeşim İzmitli,

Bu tür rüyalar geldikçe önce bunun ciddi olamayacağını, vakit geçirmek, dalga geçmek isteyen birilerinin mesajı olduğunu düşünüyorum. Sonra dikkatle okuyunca bunun gayet ciddi mesaj olduğunu görünce bu sefer çok daha fazla üzülüyorum. Nasıl üzülmeyeyim: 20 yaşında bir kardeşim ne kadar saçma sapan şeylerle uğraşıyor. mesajın elle tutulur yanı yok, her kelimesi hata, yanlışlık, günah dolu.

1. Bu kız seni gerçekten aldattıysa (%100 kesin emin ise) daha ne yapmaya onu düşünüyorsun. Bugün aldatan ileride seni boynuzlar. Dünya’da kız mı kalmadı? Benim tanıdığım, bildiğim, bana güvenen biri olsaydın çok daha ağır kelimeler kullanabilirdim.

2. Bu kızın seni aldattığına emin isen, neden Yüce Allah ile pazarlık yapıyorsun. Yok bana işaret gönder, yok bana yol göster. Hele hele “eğer görmezsem hiç bir şey onunla olmıyıcam” saçmalığına ne dersin. Ya Allah sana bir şeyler gösterdi de sen göremediysen ne olacak.

Sevgili kardeşim lütfen bu saçmalıkları bırakın, Allah’ın verdiği aklı ve fikri kullanın, Allah’tan insanlık ve kendiniz için daha faydalı şeyler isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir