Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Deniz Manzaralı Ev Görmek

Rüyada deniz manzaralı ev görmek neye çıkar?

Rüyada deniz manzaralı ev görmek Merhaba. 38 yaşında anneyim, burcum aslan. Sular damlayan bir alt geçitten geçiyoruz. Bayrammış sanki ama biz parasızız. Bilmediğimiz bir yer gene Trakya tarafları sanki. Irmağın üzerinden köprüden karşıya geçiyoruz. Derken tıpkı İtalyan evlerindeki gibi kenarları çiçeklerle bezenmiş. merdivenlerden çıkmaya başlıyoruz.

Kocaman bir ev, son basamaklara doğru kenarlar domates dalları dolu, bir kaç tanesi olgunlaşmış. Uzanıp bir tane koparmak üzereyken ev sahibi çıkıyor. Kapı önünde üstü kapalı bir bahçesi var çok büyük değil ama asma domatesler bir sürü sebze meyve yetiştirmiş. O dar alanı çok güzel değerlendirmiş. Aş eren hamile bayanlar gibi, her şeyden tatmak istiyoruz. Ev sahibi kadın bize nezaketen biraz ikramda bulunuyor, fakat çok gönüllü değil. Evden bir kadınla, erkek daha çıkıyor gizlice bizlere bir şeyler vermek istiyorlar ev sahibi fark ediyor, rahatsız olduğunu gizleyemiyor. Direk söylemese de gitmemizi istediği belli.

Ev yüksekçe bir uçurumun kenarında. Nehir, köprüden sonra gittikçe yükselen bir kanyonun arasından yaklaşık 1 kilometre sonra denizle buluşuyor. Hemen bir kaç yüz metre öncesinde çağlayan var. Manzara müthiş. Bir ömür boyu büyük bir huzurla yaşanabilecek bir yer. Bir kaç basamak iniyoruz ama kopamıyorum geri dönüyorum, fark ediyorum ki ev eski bir saray . Tüm eve yetişemediği ve çok büyük geldiği için kış bir bölümünü kapatmış, denize bakan tarafı kullanıyor.

Rüyada deniz manzaralı ev görmek yorumu

Rüyada alt geçit görmek, alt geçitten geçmek, geçen birini görmek Yeni fırsatlar, yeni bir ilişki veya hayatınızda yeni bir tutum anlamlarına gelebilir. Rüyada köprü görmek, köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir.

Rüyada ev görmek hayırlıdır. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar. Bunlara dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu gören kimsenin hayatı da istediği gibi olacaktır. Güven içinde yaşayacak ve yaptıklarından zevk alacaktır. Evin genişliği mutluluğun büyük olacağına işarettir

Rüyada aş ermek, aşerdiğini görmek gerçek yaşamınızda güçlü bir isteğinizi, arzunuzu, olmasını çok istediğiniz bir dileğinizi ifade eder.

“Rüyada Deniz Manzaralı Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyada göl manzarası görmek
Merhabalar Ben Büşra 20 yaşındayım. Üniversite okuyorum ve bir ilişkim yok. Ruh halim biraz eskiyi arayan eski sevgili olmadığım ama sevgili olmaya yakin olduğum biriyle aramızda geçen anıları özlemek ve artık güzel bir kısmet bekleyen bir durum içerisindeyim. Birde kpss ye çalışan, atanmak isteyen bir genç kızım, rüyama gelirsek.

Öncelikle rüyamda akşam vakti bir komşumuzun evindeyiz. Evleri de göl manzarali ama normalde apartmanda oturuyorlar. Sonra ben golü izlerken içinden kocaman kanatlı bir balık çıktığını gördüm ama çıkışını sonuna kadar izlerken o balık birden at oldu ve sonra suyun üzerinde yürüyüp sahibinin yakınına doğru yaklaştı. Bende içeri girdim yardım komşumuzun elinde kırılmış yumurtalar vardı bende sarilarini elime almaya çalıştım ama olmadı kaydı tabi, sonra temizleyecektim vazgeçtim ve balkona tekrar çıktım. Sonra bir baktım o at balkonun dibindeki kıyıya uzanmış bana bakıp gülüyor, resmen tüm dişlerini göstererek bende dedim ki “bari fotoğrafını çekeyim” tam o anda kuzenim aradı ve rüyam bitti şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir