Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deniz Taşması Görmek

Rüyada deniz taşması görmek neye delalet eder?

Yaşım 29, erkek, bilgisayar programcısıyım ücretli öğretmenlik yapıyorum (işsiz diyebiliriz), bekarım, maddi durumum çok sıkıntılı (belki rüyamı yorumlamada yardımcı olur bu durum). Denizin taşması ile çeşitli rüyalar görüyorum, İstanbul boğazının taşması, insanların kacışması, Karadenizde ikamet ettiğim yerdeki denizin taşması, yine insanların kaçması ve bu rüyalarımda sanki kıyamet öncesi bir durum oluyor, sanki yer deniz ile kaplı olacak gibi kendimi kurtarmaya çalışıyorum kaçarak, kaçarken de yardım ediyorum diğer insanlara, bilmediğim yerde denizin taştığını görüyorum, son bir kaç rüyamda kayalıklar var, sivri kayalıklar. Her seferinde deniz taşarken hava çok kötü bozuyor tam fırtına havası. Denizin üzerinde bazende uçuyorum, fırtına varken de deniz taşarken denizin üzerinde uçuyorum.

Rüyanın unsurları : İstanbul boğazı, insanların kacışması, karadeniz, kıyamet öncesi, yerin sularla kaplanması, insanlara yardım etmek, kayalıklar, sivri kayalık, fırtına havası, denizin üstünde uçmak.

Rüyada deniz taşması görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, bu güzel ve ilginç rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya ile şu anda yaşamakta olduklarınız birebir örtüşmektedir. Rüyanız hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini, karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirip yükseleceğini ifade etmektedir. Bakınız dalga rüya tabiri. Rüyada uçmak, uçtuğunu görmek açıklamasını detaylı olarak uçmak rüya tabirleri  sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Taşması Görmek” için 6 yanıt

ben rüyamda okulda ders işledigimi gördüm sonra bir anda ses duyuluyor ve camdan baktıgımızda deniz taşıyor idi ama tozu topragı birbirine katarak geliyordu, çantasını toplayan herkes kaçıyordu, peşimden gelen su pis idi, bazen yükseklere çıkıyordum oraya temiz su geliyordu, sonra bogulmamak için atlıyordum sonra yine su geliyordu ama bu sefer suyu görmedim, sadece insanlar kaçışıyordu, suyun sadece sesini duydum, bunu yorumlayabilir misiniz?

Ben bu hafta ıcınde iki rüya gördüm ilkini cevaplayıp yayınladınız. Allah Razı olsun. Rüyamda yine yüksek bir yerdeyim, dünyanın her yerinde tüm denizler taşmış, insanlar boğulmuş, ben o suların içinde taş bulup taşa basa basa devamlı yürüyorum, yaşayan tek tük insan görüyorum, kendimi yalnız hissediyorum devamlı yürüyorum, sanki Dünya’nın başka yerine geçiyorum, orada kuraklık var. İnsanlar susuzluktan ölmüşler. Bir taşa geliyorum orada ufak yeğenim yatıyor, çok susamış hemen baş ucunda bir tas var, ona o tasdan su veriyorum, suyu içirirken bakıyorum dili mavi olmuş, su verince biraz canlanıyor, onu kucağıma alıyorum ve gidiyorum, sonra uyandım. Ve korku içindeydım. Yorumlarsanız sevinirim. Allah Razı olsun. 37, Kadın, Evli, Özel şirket.

Songül merhaba, rüyanız gerçek hayatınızda bazı konularda kendinize ulaşması zor bazı hedefler belirlemiş olduğunuzu gösterirken bu hedefleri gözden geçirdiğinizde önünüzde sizi daha mutlu edecek ve ulaşılması daha kolay başka hedefler göreceğinizi, boşu boşuna gereksiz stres yaşamaktan kurtulacağınızı ifade etmektedir.

Selam ben ruyamda denizin icindeki taslardan olan korpuden dusmustum, kopru suya cok yakindi, kopruyu su basti ve ben hemen disari ciktim denizden ama denizde bir aile batiyordu, kadin batti ama babanin elinde bir erkek cocugu vardi, baba cocuk olmesin diye onu yukarida tutmustu ama boguluyorlardi, ben o zaman kisiye cocugu bana ver dedim, kisi zorlukla da olsa cocugu bana verdi ama kendisi boguldu, cocuk oglandi onu yorgana sardım, cocuk ayildi.

Bende dün bi rüya gördüm belki yorumlarsınız. Ailecek evden çıkıyoruz deniz taşacağını biliyoruz ve baya taşıyor en yüksek yerlere çıkmaya çalışıyoruz bir yer var baya yüksek orada bekliyoruz babam bir yere gidiyor hepimiz varız ama babam yok geri de gelmiyor sadece deniz taşıyor da taşıyor her gün daha fazla taşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir