Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Deniz Uçağı Görmek

Rüyada deniz uçağı görmek neye yorumlanır?

Selam ben internette gezinirken sitenize girdim. Benimde görmüş olduğum bir rüyam vardı, yorumlar mısınız bilmiyorum ama genede yazmak istiyorum. Rüyamda evimde oluyorum çocuğumla beraber. O anda pencereden dışarı bakıyorum ve birden bire denizin üzerinde, çok alçaktan adeta denize değecek şekilde bir çok deniz uçağı birbirlerine çok yakın bir şekilde uçuyorlar.

Çok korktum uçakların birbirlerine çarparak üzerimize düşeceğini sandım. O halde uyanmışım. Rüyama karşılık yazabilirseniz çok sevinirim.

Rüyada deniz uçağı görmek tabiri

Rüyada uçak görmek genellikle seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Bu rüyalar bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir. Bana göre rüyanız, yukarıdaki konu veya konulardan bazıları hakkında isteğiniz olduğunu ancak kimi endişeler yüzünden adım atmakta zorlandığınızı simgelemektedir. Rüyada deniz uçağı görmek sizin zor bir durumun kolayca üstesinden geleceğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Uçağı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada uçak yolculuğu yapmak
Rüyamda bir uçaktaydım, çok samimi olmadığım bir arkadaşımın Almanyada’ki evine gidip geliyorduk sürekli, normalde orada evleri yok. Bunun manası ne demektir?

cok fırtınalı bı hava denız kenarındayız kuzenımle sular ustumuze gelıyor heryer sırılsıklam ruzgar fırtına denız ustunde bir uçak bızde kuzenıme bılet almak ıcın gelmısız o ıcerı gırdı bılet almaya bende dısarda nısanlımın annesıyle konusuyorum telefonda beni istemedigini soyluyor nışanlımın soylemıyormus askerde bu arada annesını aramıs soylemıs başka bırıyle bırlıkteymıs artık oda bana soyledı bende tele kapatım onu aradım konusurken uyanmışım.bu kadar net ruyamı hıc hatırlamam ama bunu hala hatırlıorum.lütfen yorum beklıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir