Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Deniz Ürünleri Görmek

Rüyada deniz ürünleri görmek neye işarettir?

Rüyamda daha önce hiç görmediğim, tanımadığım ama rüyamda arkadaşlarım olan 2 kişiyle deniz mahsulleri satan bir yere giriyoruz. Ekmek arasına kırmızı ıstakoza benzer bir şey hazırlıyor ve biz aslında bir yere misafirliğe gitmek için onu satın alacakmışız fakat 50 lira verdiğimizde tutarın çok daha yüksek olduğunu söylüyor, biz de almıyoruz.

Bu ne anlama gelmektedir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada deniz mahsulleri görmek yorumu

Rüyada deniz mahsulleri satan bir yer görmek veya oraya gitmek kişinin şansının ve kısmetinin açıldığı, zevk ve neşe içinde geçecek güzel yaşam dönemine girdiğine delalet eder.

Rüyada deniz ürünleri görmek uzun ve sağlıklı bir yaşama, sıkıntı ve üzüntülerden uzaklaşmaya yorumlanır. Rüyada deniz ürünleri yemek kendini tanıma gösterir, sizin güncel yaşamınız ile maneviyatınızı birleştirme için bilinçli olmanızı önerir. Rüyanızda pahalı olması nedeniyle bunları almaktan vazgeçmeniz ise yukarıda anlatılan konuda bir olumsuz durum olduğunu temsil eder. Rüyada kırmızı ıstakoza benzeyen şey hakkında bilgiyi ıstakoz rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.

“Rüyada Deniz Ürünleri Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda tramway yolu kenarinda gece vakti icinde deniz urunleri olan makarna yedim. karsimda bir tanidigim bir erkek vardi. o sira hic cevap vermeden masadan kalktim ve geri geldigimde daha cok erkekler vardi. tren hareket etmeden once bir kac erkek cocugu tren yoluna girdigini gordum. ellerinde fotograf makineleri vardi. yorumlarsaniz sevinirim

Rüyamda denizin üzerinde yürüyor koşuyorum. Denizin içi cam gibi, altı görünüyor, içinde balık ve başka deniz ürünleri de görünüyorum. Sonra bir balık gibi bir şey görüyorum sudan çıkmak istiyorum, birden kum olan sahildeyim, gördügüm balik türü sey sudan üstüme atlıyor. 35, Erkek, Bekar, Isci.

Rüyanız gerçek hayatınızda bir manevi yorgunluk içinde olduğunuzu gösterirken, kendinize biraz ayırıp ruhsal olarak rahatlamanın yolunu bulduğunuzda tekrar kendinizi iyi hissettiğini, şanslı günlere döneceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir