Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada denizaltı ne demek?

Rüyamda ben ve bir kaç arkadaşım yüksek bir yerden denizin dalgalarını seyrediyorduk . Deniz siyahtı sanki böyle petrol gibi, mavilik çok azdı ve dalgalar çok büyüktü, diğer arkadaşlarım çarpar diye korkuyordu ama ben korkmuyordum ki çarpmıyordu da. Sonra birden bire denizin içinden dev gibi bir denizaltı çıkmaya başladı, sahile bu kadar yakın bir yere nasıl geldi bu diye çok şaşırdık, uzaktan seyrettik sadece. Hande, 27, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe

Rüyada denizaltı görmek tabiri

Hande selam, Rüyada denize baktığını veya denizi seyrettiğini görmek, gerçek yaşamın üzerinize yüklediği sorumluluk, yük veya stresten bir an önce kurtulmak isteğini yansıtır. Bu rüya aynı zamanda yorgunluk işareti olup, ruhen veya fiziksel dinlenme ihtiyacınız olduğunu gösterir. Denizin adeta petrol rengi gibi olması hayatta mutluluğu yakalamak için ilk önce sorunların üstesinden gelmeniz gerektiği anlamına gelir. Bakınız deniz rüya analizi sayfası.

Rüyada denizaltı görmek bilinçsiz duygular konusunda dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada denizaltinda olmak, denizaltına binmek farklı bakış açılarına ve farklı anlayışlara daha hızlı adapte olmanız gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir