Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada denizanası görmek

Rüyada denizanası neye delalet eder?

Rüyamda büyük bir gemide annemle birlikte, kalabalık bir şekilde yolculuk yapıyorduk. Böyle kıyı kesimlerdeki güzel doğa manzaralı yerleri geziyorduk ama denizde çok fazla denizanası vardı adeta denizanaları suyun üzerini tamamen kaplamış durumdaydı.

Sonra gemi bir anda sallanmaya başladı. Sağa sola derken kıyıda bir beton duvara çarparak kumsala doğru devrildi. Hemen yanımda sağ tarafımda oturan anneme baktım, çok korkmuştu ama iyiydi, ikimizde doğrulduk sağa sola bakıyorduk yardım edeceğimiz kimse var mı diye ama herkes çok iyiydi, kimseye bir şey olmamıştı. Benim arkamdaki kişilerden biri yanında getirdiği yastığı başının altına almış uyumaya çalışıyordu. Sonrasında uyandım. Rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, yanıtlarsanız çok sevinirim.

Rüyada denizanası görmek yorumu

Semih merhaba,

Rüyada gemi yolculuğu yapmak rüyayı gören kişinin düşüncelerini açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmesi ve karşısındakinin bunları anladığından emin olması gerektiğini temsil eder. Bunu başaramazsa yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunu belirtir.

Rüya denizanası görmek kişinin gerçek hayatında bir ilişki ya da durumun bazı açılardan kişi hakkında düşmanca saldırganlık veya gizli tehdit içerdiğini ifade eder. Denizanası toplamak yetersizlik duygusu ve kendini güven eksikliği işareti olabilir.

İçinde bulunduğunuz geminin beton duvara çarparak yan yatması ise aslında sizin reel hayatta dünyevi işlerle fazla meşgul olduğunuzu adeta hayatın maddi yönünde boğulduğunuzu temsil ederken aynı zamanda önünüzde bazı engeller olduğunu, hedeflerine ulaşmak, engelleri aşmak için biraz daha risk almak gerektiğini ifade etmekte ve sonunda başarıya ulaşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada yastık görülmesi genç bir erkek için karşısına çok güzel bir fırsat çıkacağını  ve bu fırsatı iyi değerlendirirse çok mutlu olacağını işaret eder. Orta yaşlı bir erkek için çok güzel bir tatile işaret eder. Bekar bir kadın için zengin biriyle mutlu bir evliliğe, evli bir kadın için iyi arkadaşlar edinmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir