Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Balık Yakalamak

Rüyada denizde balık yakaladığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda denizde kayalık bir yere balık tutmak için girdim, bulunduğum yerde karadan küçük bir dere gibi akarsudan denize su dökülüyordu, suyun geldiği tarafa doğru balık yakalamak için ilerliyordum. Daha sonra bir yere geldim, denizdeki su o kadar berraktı ki denizin içi net bir şekilde görülüyordu. O sırada çok büyük bir balık gördüm onu yakalamak için suyun içine girdim, balık suyun geldiği tarafa doğru gitmeye başladı, peşinden ben gidiyordum daha önce elimle ve zıpkınla balık avladığım bir yere geldik, orada suya doğru eğilmiş bir büyük kaya var, balık o kayanın altına girdi, orası derin bir yerdi, ayaklarımı oraya sokarak balığı çıkartmaya çalışıyordum.

Sonra suyun içinde bir şeyin parladığını fark ettim, uzun bir uğraştan sonra bulunduğu yerden kenara çıkarttım, gözlerime inanamıyordum sudan çıkan altın rengi büyük bir balıktı, parıl parıl parlıyordu, sonra “bunu ben yakaladım diye bağırıyordum. Yorumlarsanız sevinirim. 28 yaşında çalışan evli erkeğim.

Rüyada denizde balık yakalamak neye yorumlanır?

Rüyada su görmek çok ilginçtir ve hemen hemen herkes mutlaka yaşamında bir kez olsun su rüyası görmüştür, ya rüyasında su içmiştir, deniz girmiştir ya da denizde dalga görmüştür. Bilindiği gibi su gerçek hayatta yaşam sembolüdür, su olmadan bir yaşam düşünülemez. Görülen suyun temiz ya da kirli, berrak veya bulanık olması tıpkı güncel yaşamdaki olumlu veya olumsuz anlamlara benzeyen mana taşır.

Rüyada su görmek rüyayı görenin ruhsal ve bilinçaltı durumu hakkında bilgi verir. Berrak temiz su bereket, mutluluk, pozitif gelişmeleri işaret ederken, bulanık, kirli su bunun tersine zarar, kayıp, sıkıntıyı temsil eder. Rüyada su içtiğini görmek canlanma, sağlık, sıhhat, mutlu gelişmelerin işaretidir. Çamurlu su görülmesi hayatınızda kötü bir dönem geçirdiğinizi, bu dönemde işlerinizin aksi gittiğini, çevrenizdeki insanların negatif enerjisinden etkilendiğinizi, bunun sizi mutsuzluğa sürüklediğini gösterir.

Deniz rüyaları da enteresandır ve oldukça sık görülmektedir. Rüyada deniz görmek bilinçaltının güçlü sinyallerine önem vermek daha doğrusu halk arasındaki deyimle kalbinin sesini dinlemek gerektiğine yorumlanır. Sakin deniz gerçekleşmesi olasılık dahilinde olan kimi isteklerinizin yakında olacağını temsil ederken dalgalı deniz görmek ise hedeflerinde hayalperest olmamak gerektiğini hatırlatır. Denize girmek, denizde yüzmek karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirip güzel şeylere kavuşacağınızı gösterir. Deniz balık görmek iyidir çünkü rüyada balık görmek her zaman şans ve kısmet demektir. Büyük balık kısmetin büyüklüğünü simgeler.

Rüyada balık tutmak, gören insanın karakterinin tam olarak gelişmiş olduğunu, yaşamında ne istediğini bildiğini, kendini iyi tanıdığını ve hedeflerine erişme yolunda sağlam adımlarla ilerlediğini ifade eder. Rüyada balık yemek manevi zenginlik ve bunun arkasından gelecek başarıları işaret eder. Herkese bol kısmetli rüyalar dileriz.

“Rüyada Denizde Balık Yakalamak” için bir yanıt

Rüyamda uzun zamandır annemi rüyamda görmüyordum bügün gördüm bana bakıp gülüyordu bende o arada agın içinde bir sürü balık yakaladım sonra bıraktım annemin yanına gittim anneme sarıldım rüyamı cevaplarsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir