Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüyada denizde balıklar ne demektir?

Merhaba, daha önce gördüğüm bir rüyada ailemle deniz kenarı bir yere gitmiştim, denizin içi balık doluydu, köpek balıkları da vardı, özellikle köpek balıklarından çok korkuyordum. denize giriyordum ama hemen geri çıkıyordum. Bu rüyamda aynı yere tekrardan gittim, yanımda eşim ve 1 yaşında ki oğlum vardı. “Üff şimdi burada bir sürü köpek balığı vardı” diye şikayet ederken denize baktım ama hiç balık yoktu, sadece siyah vatozlar denizin içinde irili ufaklı bir sürü siyah vatoz akıntıya kapılmış gibi yüzüyordu. Eşim oğlumuzun ayaklarını suya soktu, vatozlardan endişelenip suya yaklaştım bir baktım ki onlar koyu yeşil yosunlarmış.

Daha sonra rüya değişiyor ve dişim kırılıyor, azı dişlerimden birisi. Kırılan parçayı elime alıyorum, dışı beyaz içi çürümüş. “Şuna bak içten çürümüş” diyorum. Rüyamın hatırladığım yerleri böyle, yorumlarsanız çok sevinirim. Deniz’in rüyası. İpuçları deniz kenarı, bir sürü balik, kopekbalığı, siyah balik, vatoz, yeşil yosun, denizde yosunlar, dişi kırılmak, çürümüş diş, çürük diş. 10 Eylül 2012, 02:11

Rüyada denizde balıklar görmek tabiri

Deniz merhaba, öncelikle güzel mesajınız için teşekkür ederim, sizinki gibi güzel yazılmış rüyaları okumak bizi sevindiriyor.

Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Suda yüzen baliklar bilinçaltı anlayışların gelişimi anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kısa zamanda gelecek kısmetlerin habercisidir. Rüyanızdaki kopekbalığı ise öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Eski rüyanızın mesajı budur.

Yeni rüyanızda vatoz, balık zannettiğiniz şeylerin aslında yosun olduğunu görmeniz, gerçek yaşamınızda kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme için uğraşırken gereksiz detaylarla uğraşarak zaman kaybediyorsunuz, zamanınızı daha ciddi işlere ayırmalısınız, gereksiz işlerle zaman kaybetmemeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyanızdaki diş kırılması iyi değildir. Bu size 3 konuda mesaj verebilir

1. ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeleyebilir.
2. işinizin tehlikede olduğunu zannettiğini gösterebilir.
3. gerçek yaşamınızda küçük bir sağlık sağlık sorununa işaret edebilir.

“Rüyada Denizde Balıklar Görmek” için 2 yanıt

temiz bir gölde geziyodum ayağımın üstünde büyük siyah renkte balıklar dolaşıyodu bu nedemek acaba?

merhaba,,öncelikle teşekkür ederim,,,
ben yüzme bilmiyorum,rüyamda uzak bi mesafeyi bazen sanki denizin içinde ayaklarım yere basmadan uzayda yürür gibi bazen mendereğin yanlarına basarak hızlı bir şekilde koşdum ama hep denizin içindeyim,,bu sırada ileride yüzen insanlar var ve köpek balığı var diye bağırınıp kaçışıyorlar baktığım zaman büyük ve sihay balıklar ve hatta küçük balıklarda görüyorum ama ben aldırış etmeden devam ediyorum ve kıyıya geliyorum yüzdüm ben diye seiniyorum hatta emin olmamakla beraber babam dır diye düşündüğüm birisine söylüyorum kıyıda küçük bir alanda yosunlar görüyorum ama diğer yerler tertemiz ben kıyıya geldiğimde insanlar hala köpek balıkları var diye bağırşıp duruyorlar,,,,,
yorumunu rica ediyorum sevgilerimle,,teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir