Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Dalgalar Görmek

Rüyada denizde dalga görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben rüyamda annemle ve gerçek hayatta tanımadığım ama rüyamda tanıdığım bir grup insanla deniz kenarına gelmisim. Ben denize girecekmisim, onlar da oturacaklarmis. Deniz kenarına geliyoruz, hazırlıklarımızı tamamlayana kadar dev dalgalar olusuyor. Once sahildeki insanlari surukledigini goruyoruz. Biz kapalı bir yere saklanmışız, bize çok etki etmiyor. Fakat dalgalar defalarca geliyor. On bes yirmi dakikalik araliklarla.

Annemle ben yalnizim o mekanda.( bu aralar anneme aciklamak istedigim aciklayamadigim bir şeyler var, ruyam bununla alakali olabilirmi) bir defasinda dalga vuruyor ve biz annemle kuvet gibi cukur bir şeye dusuyorz, annem basını çarpıyor başı kanıyor ve dizi ama sıyrık gibi yani çok degil. Bunun ustune kucuk bir dev dalga geliyor sapsari camurmus o da ama bize degmiyor. Sonra yine defalarca dalga geliyor ve deniz duruluyor. Yukselen deniz alcaliyor önce girdap olusuyor sonra duruluyor tekrar.

Rüyada denizde dalgalar görmek yorumu

Gördüğünüz rüya çok değerli mesajlar vermekte ve gerçek hayatınızda bir iç hesaplaşma, öz analiz ya da iki durum arasında muhasebe yapmak durumunda kaldığınızı simgelerken hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bu tür rüyalar genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder. Rüyanın unsurları: deniz kenarı, sahil, deniz girmek, dev dalga, denizde dalgalar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Dalgalar Görmek” için 3 yanıt

Bu rüya bana ait..

Aslında iki durum arasında kalmaktan ziyade; bir şey yapmayı planlıyorum ama bunun sonuçlarını kestiremediğim için gerginim.. Dediğim gibi annemle bu konuyu konuşmak konusunda kendime güvenmiyorum bu konuda kesinlikle haklısınız…

Teşekkürler…

Rüyada deniz dalgası görmek ne demek
Merhaba, Bu sabah rüyamda deniz dalgası olduğunu sandığım (emin değilim ) suyun şiddetlenerek pencereden odama girdiğini gördüm, pencereyi sıkıca kapatmaya çalıştım ama pek başaramadım, pencereden çok su girdi.
Bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen  Teşekkürler.

Gördüğünüz rüya hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir