Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Dehşetli Hortum Görmek

Rüyada denizde dehşetli hortum görmek ne demektir?

Ben 30 yaşında bayanım. 1 yıl önce eşimden boşandım. 3. 5 yaşındaki kızım benim yanımda kalıyor. Bir kamu kurumunda memur olarak görev yapmaktayım. Ama kızımın velayeti ile ilgili eski eşimle sorun yaşıyorum. Ben ailemin yanında kalıyorum. Rüyamda deniz çok koyu maviydi, Gökyüzü kararmıştı. Deniz kenarındaki bulunan bir uçurumda kurulmuş 3-4 evden oluşan bir yerleşim yerinde bir evde olduğumu gördüm.

Deniz üzerinde ve deniz kenarlarında çapları çok büyük 10 kadar hortumlar vardı ve bulunduğum yere doğru yaklaşmaktaydılar. Benim önceden bir işim vardı. Eğer o işimi zamanında yapmış olsaydım şuan bu uçurum kenarındaki yerden kurtulup yüksekteki düzlük araziye çıkıp kurtulacaktım. Ama yapmadığım için orada kalmıştım ve şimdi korunacak bir yer bulmalıydım.

Hortumlar o kadar güçlüydü ki eğer bulunduğum yere gelirse kesinlikle sonum olurdu. Elimden gelen sadece buraya gelmemesi için dua etmekti. Deniz kenarındaki bana en çok yaklaşan hortum bana ulaşmadan yok oldu ama onun arkasında daha bir sürü vardı. Olduğum yerde hortumları izlerken uyandım. Rüya temaları : koyu mavi deniz, karanlık gökyüzü, Deniz kenarında uçurum, hortumlar, düzlük arazi, dua etmek.

Rüyada denizde dehşetli hortum görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız içinizdeki fırtınaları işaret etmektedir. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşadığınızı ve bu olaylardan, gelişmelerden zarar görmeden çıkacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Dehşetli Hortum Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda Denizin ortasında hortum Oluştuğunu Ve denizin kaynadığını Ayrıca benim Bir kenarda otur muş Tandırda büyük büyük ekmek
Pişirdiğimi görüyorum bu ne anlama geliyor

Hayırlara vesile olsun..Rüyamda; İstanbul boğazındaki denizdeyim sanki köprü yok ama ben orası diye düşünüyorum rüyamda..Masmavi canlı renkleriyle dalgasız bu denizin kenarında 10 yaşındaki kızımla yüzüyoruz..Birden karşıya bakıyorum diğer uç noktaya sakin durgun mavi denizin diğer kenarında büyük bir hortum görüyorum rengi açık temiz siyah buğulu falan değil ama..Telaşlanıyorum hemen kızımıda denizden çıkartıp karaya çıkıyoruz ve karada güya kendimize yatacak bir yer yapmışım oraya yatıyorum kızımla üstümede bişiler örtüyorum bizi korucak ya da hortum yaklaşırsa çocukta etkilenmeden bizide alır gider diyorum ama bişi olmuyor ve uyanıyorum.Tşkrler..

Rüyamda denizin ufukla birleştiği yerde ufak ince bir hortum oluşuyor. Sonra bu hortum büyüyerek benim bulunduğum , deniz kenarındaki dağın yamacına doğru ilerliyor. Gökyüzünde de siyah bulutlar beyaza dönüyor ve yuvarlak bir açılık oluyor. Sonrasında ben kendimi bir evin bahçesinde yerler ıslak vaziyette ve ayında da bir çocuk varken gülerken uyandım. Ruyamın ne anlama geldiğini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda denizdeyim erkek arkadaşımda var . Birden hortum beni denzin en üstüne çıkarıyor . Ve ben yüzmeyi bilmiyorum . Sanki gökyüzüne doğru çıkartıyor beni hortum ve birden aşağı doğru inmeye başlıyorum . Dnizin ortasındayım ve ben elimle rüzgara doğru kürek çekiyorum ve beni kumsala atıyorum kendimi bu rüyamı yorumlar mısınız

Rüyamda denizdeyim erkek arkadaşımda var . Birden hortum beni denzin en üstüne çıkarıyor . Ve ben yüzmeyi bilmiyorum . Sanki gökyüzüne doğru çıkartıyor beni hortum ve birden aşağı doğru inmeye başlıyorum . Dnizin ortasındayım ve ben elimle rüzgara doğru kürek çekiyorum ve beni kumsala atıyorum kendimi bu rüyamı yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir