Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Dev Dalgalar Görmek

Rüyada denizde dev dalga görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben rüyamda denizin içinde beton bir yolda yürüyordum ama ıslanmadan, sonra birden tsunami oluştu, kocaman kocaman dalgalar üzerime geldi ama dalgaların büyüklüğünü anlatamam, beni içine aldı etrafımda baloncuklar falan oldu. Ben kendimi koruma amacıyla top gibi durdum ama hala ıslanmadım. Dalgalarla birlikte hareket ettim 2 sn kadar, sonra birden uyandım.

Bu rüyanın çok merak ediyorum yorumunu, herkese anlatıp yorumlamalarını istiyorum. Hayatımda ilk kez böyle bir rüya görüyorum. Mailime olumlu ya da olumsuz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Saygılar. İpuçları: deniz, beton yol, kocaman dalga, baloncuklar, tsunami.

Rüyada denizde dev dalgalar nasıl yorumlanır?

Bu tür rüyalar genellikle günlük yaşamda endişeli, gergin günler geçirirken görülür. Hakkınızda hiç bilgi vermediğiniz için daha fazla yorum yapabilmek zor. Rüyada dalgalar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Dev Dalgalar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada büyük deniz dalgası görmek neye delalet eder
Rüyamda 4 tane çok yüksek deniz dalgası gördüm, bunun manası nedir?
Birde temiz bir nehirde yüzen bir kadın gördüm bu da ne demektir?

Ahmet merhaba,
Rüyada gördüğün dört büyük dalga gerçek yaşamında karşına 4 adet büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatları iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.
Rüyada yüzen kadın görmen, çevrende başarılı bir kadın olduğunu ve bu kadının başarısının size mutluluk verdiğini, onun başarılı olmasına sevindiğini simgeler.

Merhaba
rüyamda deniz kenarında sahilde denizde dalgalar oluşuyor insanlar meraklanip deniz kenarına doğru yürüyor ve izliyor hatta kalabalıkta biri o dalgaların içine gidiyor sonra birden insanlar kosuşturmaya başlıyor denize baktığımda tusunami boyutunda dev dalgaların geldiğini görüyorum bir grup insanla birlikte bir binaya girip üst katlara çıkmaya başlıyoruz bir ara pencereden bakıyorum dalgalar binalar kadar yükselmiş insanlara en yukarıya kadar çıkalım diye bağırıyorum sonra her kattaki pencereleri kapatarak en üst kata çıkıyorum ama birden arkamdaki insanlar yok oluyor apartmana su dolup boguluyorlar ben bunu görmüyorum öyle zannediyorum çünkü merdiven boşluğundan baktığımda suların yükseldiğini görüyorum sonra çatıya çıkan kapıyı açmaya çalışırken bir çocuk geliyor o Kurtulmuş kapıyı açıp çatıya çıkıyoruz herşey sona etmişti herkes birbirine yardım etmeye çalışıyordu bir adama seslenip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir