Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Fırtına Görmek

Rüyada denizde fırtına görmek neye işarettir?

Rüyamda sahil kıyısında bir pansiyondayım, genç bir çiftin düğünü varmış, düğüne gelen insanlar neşeli şen şakrak insanlar ve herkes kendi halinde kimse kimseye karışmıyor. Biraz yürüyorum çevrede balık ızgara yapan insanlar var. Sonra sahile iniyorum denizde fırtına var boyumca dalgalar. Fırtına adeta beni çekiyor. sahildeki insanlardan biri asıl büyük fırtına ayın yirmi beşinde kopacak diyor ama ayın yirmi beşi rüyamda yarın imiş, bende yarınki fırtınaya girmeye karar veriyorum.

Rüyada denizde fırtına görmek yorumu

Rüyada pansiyon görmek rüyayı gören kişi için yolculuğa çıkmaya işaret eder ve uzun bir süreden beri planladığı, çok istediği seyahate nihayet çıkacağını ifade eder.

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda büyük değişiklikler olacağını işaret etmektedir. Hayatınız tamamen değişecek ve kendinize yepyeni bir yol çizeceksiniz mesajı vermektedir.

 

“Rüyada Denizde Fırtına Görmek” için bir yanıt

rüyamda bir geminin üstùndeyim ve ben geminin disinda duruyorum havada firtinali ve yagmurluydu simsekler cakiyodu daha sonra aniden düsüp yüzerek bir köprüye varmisim köprüde de insanlar kavga ediyordu daha sonra aniden eve varmisim vardigimda da abim askerden gelmis bi arabanin icinden ckmis arabanin üstünde de türk bayragi vardi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir