Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Denizde Kalkan Balığı Görmek

Rüyada denizde kalkan balığı görmek neye işarettir?

Rüyada eşimin kalabalık akrabaları bize geliyor fakat ben onları tanımıyorum. Eşim “içeri girip bir bakayım” diyor, bir daha onu göremiyorum. Akrabalarını alıp deniz kenarında yürümeye gitmişler, Bende yanlarına gidiyorum, Deniz o kadar berrak ki dipte gezen kocaman kalkan balıklarını görüyorum, çok mutlu oluyorum. Onlar deniz kenarında kalıyor ben geri dönüyorum.

Dönüşte hiç bilmediğin bir yerde çok görkemli bir hotele rastlıyorum, hotelin kapı önünde yüksek bir yerden gelen gidenlere ve kokteyl gibi bir durum izliyorum, değişik kostümlü personel ve gelen misafirler izliyorum. Yanıma da iki çocuk geliyor, hep birlikte bakıyoruz. Sonra elimde kendi kullandığım kupamı görüyorum. Hotel çalışanlarından biri bardağıma krem şanti koyuyor. Sonra “eşimde yanımda olsa böyle şeyleri seviyor” diyorum.

Sokakta bir yerde buluyorum kendimi, bir kişide çok sevdiğim eldivenleri giymiş bana doğru geldiğini sonra ben o eldiveni benim deyip alıyorum güya eldivenleri kaybetmişim eşimi buluyorum eşim beni eve götürmek istiyor “aaah diyorum armalı bardağını unuttum onu almak gerek” diyorum, oda “boş ver gidelim” ama ben çok ısrar ediyorum iyi git o zaman hotelde unuttum galiba nereden gitmem gerektiğini tarif ediyor ama beni yanlış bir yolu tarif ediyor.

Yollar kar ile dolu düşersin boş ver gitme ısrar ediyor bende gitmem gerektiğini söylüyorum bir buzlu yoldan sonra bir başka yolda da sanki kar yağmamış ahh şaşırıyorum. Yolu birilerine soruyorum bir adamda bana tarıf ediyor ama zorlanıyor.Birde çok ters taraftasınız Şu merdivenlerden in ana caddeyi görüyor musun onun bitiminde hotel diyor. öyle kalkıyorum ama kalktığımda eldivenlerimi ve kupa mı kaybettiğime çok üzüldüğümü hissettim üzüntüyle uyandım.

Kimden: filiz
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:değişik

Rüyada denizde kalkan balığı görmek nasıl yorumlanır?

Kalkan balığı kendi halinde denizin dibinde kumlu yerlerde yaşayan sükuneti seven bir balıktır.
Böylesine sakin bir balığın rüyada insanların olduğu sahile kadar gelmesi etrafınızda düşmanlarınızın / sizi çekemeyenlerin olduğuna ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir