Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Denizde Kurbağa Ve Deniz Atı Görmek

Rüyada denizde kurbağa ve deniz atı görmek nedir?

Merhaba, önce gördüğüm rüyada bir kavga ortamı vardı, silah falan gördüm, çok net hatırlamıyorum sonra bir denizin kıyısının içinde oturuyoruz denizin. 2 kız var yanımda bir erkekte denizin daha da içinde karşımızda konuşuyoruz. Denizin içinde kurbağa ve deniz atı görüyorum, sonra koşarak denizin dahada içine gidiyoruz, kocaman bir deniz yıldızı denizin dibinde, ben üstünde geçiyorum ayağımın altı yanıyor, bacağıma küçük deniz anaları olur ya onlardan dolanıyor koşarak geri çıkıyorum. Sonra uyandım biraz etrafa bakındım geri uyuya kaldım. O zamanda bizim evdeyiz odadan salona geçişte bir koridor var, ben oradayım salonda da babam amcam falan var, görüyorum ama onlar benim gördüğümü görmüyor, yüzleri asık duruyorlar. Birden babaannem yanımda ( babannem 2ay önce vefat etti. ) babaannem rüyamda da ölü ama canlı bir şekilde yanımda duruyor , sarılıyorum öpüyorum ağlıyorum bağıra bağıra “sen beni görüyor muydun babaanne diyorum “evet görüyorum yavrum” diyor “sana dualar ettim geliyor mu sana? rahat mısın orada?” diyorum “evet ben iyiyim geliyor ama ağlama” diyor. Sarılıyoruz yine sonra birden kayboluyor, elime gri renkte yuvarlak yumruk kadar bir cihaz veriyor “buradan konuşacağız” diyor.

Sonra ben bir eve gidiyorum arkadaşların eviymiş orası. Orada o cihaz elimde telsiz gibi bir şey “babanne babanne” diyorum “söyle yavrum” diyor “ne yapıyorsun beni görüyor musun” diyorum “görüyorum yavrum” diyor “orası nasıl sen nasılsın bütün bunlar nasıl oluyor” diyorum. O sırada yengemle yengemin kız kardeşi geliyor yanıma, önümüzde de 4 kişi bize arkaları dönük kollarını birbirlerinin omuzlarına atmışlar duruyorlar, yengemin kardeşi “haydi gül resim çekineceğiz” diyor “ama ben babaannemle konuşuyorum” diyorum. Birden yengem dönüyor “ne diyorsun sen” diyor, elimdeki cihazı gösterip “babaanne “diyorum “efendim yavrum” diyor yengem ağlamaya başlıyor cihazı elimden alıyor anne “anne” diye sesleniyor, yanıt gelmiyor. Birden solumda babaannem oturuyor “babaanne” diyorum, elinde başka bir cihaz var kulaklıklı bir şey “o gerçek değildi, o ses kaydıydı, sadece sen duyacaksın beni”. diyor birden uyandım.

Ne demek bunlar ? ondan önceki günde bir rüya gördüm bizim evdeyiz yine amcamın kızı babam ben salondayız baklava kısır falan var ama düğün evi ortamı resmen. Annem geliyor “hadi acele etsenize düğün başlayacak, biz el gibi en son mu gidelim, adam orada bekliyor” diyor. Sadece amcamın kızıyla ben babaannemi görüyoruz ‘ gelin burada ya o olmadan düğün baslar mı ‘ diyoruz. Annemde “ne saçmalıyorsunuz siz, ne gelini hadi çabuk olun” diyor, uyanıyorum. O gece annemde buna benzer bir rüya görmüş . (dedem yaşıyor bu arada çünkü annem herhalde onun düğünüydü dedi. ) cevabınızı bekliyorum, çok tesekkür ederim şimdiden iyi günler

Rüyada denizde kurbağa ve deniz atı görmek tabiri

Rüyanızdaki unsurlar birbirleri ile uyumsuz, alakasız. Buradan kafanızın karışık, ruh sağlığınızın yorgun olduğu belirtiliyor. Kafanızı karıştıran, sizi endişelendiren olayları birer birer çözüp, sakin bir yaşama geçmelisiniz. Hoşça kalın.

Rüyada kurbağa görülmesi arkadaşlık ilişkisi ve sosyal durum hakkında bilgiler verir. Rüyada görülen kurbağalar kişinin kültürlü arkadaşları olduğuna, onların düşüncelerine önem vermek gerektiğine işarettir. Bakınız rüyada kurbağa görmek sayfası.

Rüyada deniz atı görülmesi rüyayı gören kişinin sahip olduğu bilinçsiz güce işaret ederken aynı zamanda yaşamda daha mutlu olmak için yeni bir bakış açısı veya yaşam tarzı gereksinimi gösterebilir. Bakınız rüyada deniz atı görmek yorumu.

“Rüyada Denizde Kurbağa Ve Deniz Atı Görmek” için bir yanıt

Rüyada denizde at görmek
Merhaba, evde camdan bakiyorum, dalgasiz bir deniz icerisinde onikiye yakin beyaz kahverengi atlar su iciyorlar, kayinpederime gosteriyorum atlari.
Sonra evde tv ye bakiyorum meğer televizyondaki görüntü cama yansimiş sonra çekirdek getiriyorum mavi bir yemek masasi varmiş evimde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir