Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Denizde Namaz Kılmak

Rüyada denizde namaz kıldığını görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda deniz kenarında, kumsaldaydım. Deniz tertemiz ve kumlar sapsarıydı. Üzerimde beyaz bir kıyafet vardı. Sonra deniz suyuna ayaklarımı soktum. Su çok soğuk gelince geri çekildim. Denize iyice baktığımda suyun içinde sabah namazı kılan iki insan gördüm. Ama kıblede güneş tam karşılarında duruyordu. Namaz vakti geçmiş gibiydi. Yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim. 18 Mayıs 2012, 19:12

Rüyada denizde namaz kılmak nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız, yakınınızdaki iki kişinin sizin iyiliğiniz için çaba sarf ettiğini, sizin için çok şeyler yapmak istediklerini ancak zaman zaman bunları yapamadıklarını veya eksik yaptıklarını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Namaz Kılmak” için 5 yanıt

Rüyada suyun üzerinde namaz kılmak
Rüyamda kendimi denizin üstünde namaz kılarken gördüm, ne anlama geliyor?

Rüyamda denizin üstünde namaza durdum ve denizin içine baktıgımda küçük küçük balıklar gördüm ve koşarak çıkmaya başladım daha sonra denizin içinde gergedan gördüm.

Esma merhaba, rüyada namaz kıldığını görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve kazalardan, belalardan uzak duracağına delalet ederken namazı denizin üzerinde kılman ise kavuşacağın manevi huzur ile ile her şeyin iyiye gideceğine alamettir. Çünkü deniz mavidir, mavi ise huzurun rengidir. Küçük küçük balıklar sana yaklaşan küçük kısmetleri temsil ederken denizde gördüğün gergedan ise bu kısmetleri kaçırmamak için kötü bir adamdan uzak durmak gerektiğine alamettir.

Ruyamda denizde sabah namazi kiliyorum, secdeye gidiyorum subhane rabbiyel al diyorum ama gozlerim acik, deniz cok guzel, suyu agzima giriyor, iki de balik var, biri basimda dolasiyor biri kuma sapli, su agzimda bir uyandim gercekmis gibi.

Selamlar Benim annem rüyasında benim deniz üzerinde ayaklarım ıslanmadan namaz kıldığımı görüyor namazın bitiyor sağa sola selam veriyorum Annem kıyıda sırtım anneme dönük Gökten Bir tane kitap iniyor ben bu kitabı alıyorum Bu benim hazinem Bu benim her şeyim ben Bu zamana kadar ne yaptım ne ettim ki ben bu kitabın hepsini okuyacağım bitireceğim diyorum anneme diyorum ki sen de gel yanıma Annem rüyasında bana diyor ki ben gelemem yüzme bilmiyorum ben batarım Ben tekrar gel yanıma diyorum o diyor ki yüzme bilmiyorum batarım ve bu şekilde Annem uykusundan uyanıyor ve bana bu şekilde rüyayı anlatıyor anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir