Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Denizde Sevgili İle Yüzmek

Rüyada denizde sevgili ile yüzmek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edeceksiniz. rüyamda büyük bir denizin içinde sevgilimle birlikte yüzüyorum ama etrafımızda bir sürü büyük balıklar var, çok büyük ama bu balıklar aralarında büyük köpek balıkları daha tanımlayamadığım büyük balıklar var, ben sanki telaşlanıyorum ve erkek arkadaşım beni iterek kıyıya doğru itiyor, korkmamam için sanırım çok etkilendim.

Bazı balıkların sırtı beyaz gibiydi, ne balıkları tam çıkaramadım ama çok vardı .çok korkmuyorum ama sanki endişeleniyorum ve beni kıyıya doğru ittiriyor lütfen yorumlayın çok teşekkürler şimdiden.

Rüyada denizde sevgiliyle yüzmek yorumu

Denizde sevgiliniz ile yüzmeniz sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtirken köpek balığı olarak nitelediğiniz balıklar çevrenizdeki insanların öfke duyguları taşıdığını belirtmektedir. Bu rüya size karşı duygusal bir tehdit ikazı da olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Sevgili İle Yüzmek” için 4 yanıt

Rüyada denizde yüzmek neye delalettir
Rüyamda denizde yüzüyordum ve yüzen başkaları da vardı, balık avlayanlar dalış yapanlar, akşamdı bende yüzüyordum.
O sırada yanıma yüzerek nişanlım geldi ve ölmüş babamında denizde yüzdüğünü, beni çağırdığını söyledi, beraber babamın yanına yüzdük, babam çok mutluydu ve birden kalabalık bir şekilde denizin içinde halay çekmeye başladık bu rüya ne anlama geliyor yorumlar mısınız. Selma

Selma selam,
Gördüğün rüya yaşamında hem maddi hemde manevi bakımdan her şeyin yolunda gittiği şanslı bir yaşam dönemi içinde olduğunu gösterirken, bu dönemi iyi değerlendirip, tadını doya doya çıkarman gerektiğini işaret etmektedir.

Merhaba Rüyamda sevgilimle beraber gölde yüzüyorduk su çok berrak ve güzeldi, yemyeşil bir alanın içerisindeydik, suda küçük büyük çok balık vardı ama zarar vermiyorlardı. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Merhaba, rüyamda suyu çok berrak, üstünde pembe çiçekler olan bir denizdeydim, sevgilimle birlikteydik ve çok huzurluyduk. Ne kadar derine gidersek gidelim denizde dalga bile yoktu. Bir ara saçlarımı yıkadığını gördüm sonra uyandım. Sizce bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir