Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizde Tsunami Görmek

Rüyada denizde tsunami görmek neye işaret eder?

Merhaba. İnşallah hayırlı bir rüyadır diyerek başlıyorum anlatmaya. Dayım, yengem, kuzenim, annem, babam ve ben denize gittik. Sahilin nereden baksan 20 adım ötesinde küçük bir ada vardı. Ben sahilde deniz kabuğu topluyordum. Dayım, yengem ve kuzenim adaya gittiler, annem ve babam kumsalda oturuyorlardı.

Birden dayım ve yengemin bana “Çekil oradan! Çabuk ol!” diye bağırdığını duydum fakat aldırış etmedim. Sonra kocaman bir tsunami dalgasının beni içine aldığını ve bir kafes oluşturduğunu gördüm. Daha sonra ise tsunami dalgasında boğuldum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Ayrıca kuzenimin adı Ada. Kuzenimin adıyla bir ilgisinin olabileceğini düşünüyorum. Bu rüyayı gördüğüm geceden ertesi gün denize gittik ve deniz dalgalıydı.

Rüyada denizde tsunami görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, beklemediğiniz bir yerden büyük bir kazanç imkanı ortaya çıkacağını ancak hesabınızı iyice yapmadan bu imkanı değerlendirmek isterseniz sizi yok olma derecesinde etkileyebilecek tehlikeler içerdiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Tsunami Görmek” için bir yanıt

Iyi gunler ben ruyamda tsunami ciktigini esimin ve cocuklarimin oldugunu gordum. 2 erkek 1 kizim var hepsinin oldugunu gordum kendimi de o selde bogulurken gordum. 56, Erkek, Evli, Emekli albay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir