Kategoriler
Renkler

Rüyada Turuncu Kırmızı Çakıl Taşları Görmek

Rüyada turuncu kırmızı çakıl taşı görmek nedir?

25 yaşındayım. Bayanım, medeni halim bekar. Üniversiteden yeni mezun oldum. Yüksek lisans yapmayı düşünüyorum. Aynı zamanda aileme destek olmak için bir işte çalışmayı planlıyorum.

Rüyama gelecek olursam; sabaha karşı gördüğüm bir rüyaydı. Deniz kenarında bir kaç arkadaşlarımla beraberdik. Deniz berrak hafif dalgalıydı. Hava güneşliydi. Denize girmeden önce denizin içindeki çakıl taşlarına bakıyordum. Taşların içinden turuncu ile kırmızı renk arası bir taş dikkatimi çekti. Daha sonra uyandım. Şimdiden teşekkür ederim. Duygu’nun rüyası.

Rüyada turuncu kırmızı çakıl taşları görmek yorumu

Duygu selam, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda küçük zorluklar, ufak can sıkıcı şeyler yaşadığınızı ya da yaşayabileceğinizi ifade ederken, özellikle sizi coşturan, heyecanlandıran bir konuda vereceğiniz kararda dikkatli olmanız gerektiğini simgelemektedir. Lütfen rüyada çakıl taşı görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Turuncu Kırmızı Çakıl Taşları Görmek” için 3 yanıt

Çakıl taşlarına basmak
Eşimle uzun zamandır küsüz, rüyamda bir tepeyi aşıyorum, aştığımda ayağımı bastığım her taraf renkli çakıl taşı oluyor ve çakıl taşlarının üzeri berrak su oluyor. O suyun kaynağına baktığımda şelale görüyorum ve şelalenin her tarafı demet demet her renk gül. Şelaleden şu içiyorum. Başka bir rüyamda ise çocuklarima cips almaya gidiyorum eşim de geliyor sonra bakıyorum ki yan tarafım hep deniz. Güzel rüyalar gördüm en kisa zamansa yorumlarınızı bekliyorum.

Ayşe selam, sende gördüğün rüyanın ne kadar hoş şeylere işaret ettiğini farkındasın. Rüyanız özetle yaşamınızda büyük sorunların sona erdiğini, önünüzde sadece bir kaç küçük zorluk veya ufak can sıkıcı şeyler kaldığını temsil etmekte, sahip olduğunuz yüksek yaşam enerjiniz sayesinde bunları da atlatıp huzur ve mutluluğa ulaşacağınızı haber vermektedir.

Eşim daha önce beni aldatmıştı sorunlarımızı hallettik şu an mutluyuz. Rüyamda beni yine aldattığını öğreniyorum. Herşeyin ortaya çıkmasına rağmen o evimizin içinde bulunduğu berrak bi havuzda keyifle oturuyo ben evden ayrılmak için eve geldiğimde havuzun içinden geçmem gerekiyor. suyun içinde büyüklü küçüklü ölmüş su kaplumbağaları görünüyor suyun bi kenarından da birisi sanki kırmızı küçük çakıl taşlarını suya döküyordu. Çok etkilendim yorumlarınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir