Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Denizde Yılan Sokması

Rüyada denizde yılan sokması neye delalet eder?

Rüyamda eşimi yılan soktuğunu gördüm. Benim adim Isil, 29 yaşındayım, Hollanda’da yaşıyorum ve mutlu bir evliliğim var. Rüyamda esimle denizde yüzüyoruz. Sonra esimi bir yılan sokuyor. Esim kolunu yukarıya kaldırıyor yılanın dili hala bileğine yapışık duruyor. Esim yılanı kolundan çekiyor ve tekrar denize atıyor. ben hemen esime doktora gidelim yılan zehirliye benziyordu diyorum. Ama eşim yok be bir şey olmaz diyor. Sonunda esimi ikna edebiliyorum ve doktora gidiyoruz (bu arada yılanı denize attı ya esim, ben hala korkuyorum yılan tekrar bulacak bizi diye, ama kazasız çıkıyoruz denizden). Doktor esime bir iğne veriyor ve geçiyor. bana yorumu yollarsanız sevinirim çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler. 21. 12. 2009 / 21:09 tarihinde gönderilmiş

Rüyada denizde yılan sokması neye yorulur?

Rüyada denizde yüzmek ferahlık, mutluluk demektir. Rüyada yılan görmek ise gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Buradan, ferah, mutlu bir yaşamınız olmakla birlikte gizli korkular ve endişeler taşıdığınız işaret edilmektedir.

Yılanla boğuşmak rakiplerinden zarar görmeye işarettir. Yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye işarettir. Yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya işarettir. Eşinizi yılan sokması rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini, başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Yılan Sokması” için 3 yanıt

Rüyamda büyük bir yılanın küçük bir timsahı (yavru değil) ağzından başlayarak yuttuğunu gördüm. Olayda ben çok uzakta değildim ama korku ya da farklı bir duygu hissetmedim. Cevabınızı bekliyorum. Kadın, 20, Bekar, Öğrenci, halinden memnun bir öğrenci.

Rüyada yılanın timsah yuttuğunu görmek hayatta sorunları çözmek için öncelikle ayakta kalmak gerektiğini aklınızdan çıkarmamak ve özellikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder.

rüyamda denize atlayıp yüzmeye başlarken biranda canımın acıdığını hissettim belimin tam sol yan tarafında bir yılan gördüm ve bir panikle çırpınarak denizden çıktım sonra yılanı karadada gördüm bu nedemek yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir