Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Denizde Yüzen Ayakkabı Görmek

Rüyada denizde yüzen ayakkabı görmek neye işarettir?

Merhaba, Annemin Yaşı 41, Annem Rüyasında Bu rüyayı görmüş ama Cevabını Bulamadık. Denizin üstünde Yüzen Bir Ayakkabı Ve Benim Küçük Kardeşim o ayakkabıyı almaya gitmiş, Annem Görmemiş sonra Bu Boğuluyormuş neredeyse. Annem Hemen Yanına Gitmiş Ve Çok derinde Olmamasına Rağmen Suyun altına Doğru İnmeye Başlamış.

Annem Nasıl Olsa Ben boğuldum diyerek Suyun altında Kurbağa Yüzüşü Yaparak Kardeşimin kafasını suyun üstüne Çıkarmış, Yavaş yavaş Kıyıya gelmiş, Arkasından Bir dağın Önüne Gelmişler o sırada Kardeşim Tekrar Yok Olmuş. Bu sefer Annem Kardeşimi ararken Bir anda Yere Bakmış, Kuyuda Bembeyaz suyun Dibindeymiş, düşmüş kardeşim. Annem hemen Atlamış, tekrar çıkarmış onu, bu sefer öldü sanmış bir anda Öksürerek Ağzından Sular Ve Ağız dolusu kusmuş Sonra Rüya Bitmiş

Kardeşime bir şey olmamış. Lütfen Bir yanıt Bekliyorum açıklayıcı Yardımcı olur musunuz ? Rüya unsurları :deniz, ayakkabı, küçük kardeş, denizde boğulmak, yok olmak, yok olduğunu görmek, kuyuya düşmek, kuyuda su, bembeyaz su, öksürmek, kusmak. 12 Şubat 2010, 21:45

Rüyada denizde yüzen ayakkabı görmek neye yorulur?

Rüyada ayakkabı sıkıntı, deniz ferahlık ifade eder. Annenizin rüyası, kardeşinizin kendine veya ailesine zarar verecek, onları sıkıntıya sokacak kimi şeyler yaptığını işaret etmektedir. Ancak tüm bu sıkıntılardan sonra feraha ereceksiniz anlamını taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizde Yüzen Ayakkabı Görmek” için 4 yanıt

Annem bugün dedemi görmüş rüyasında ve birde toprak rengi yeni ayakkabılar da varmış (dedem de 1 Aralıkta öldü bu arada) dedem anneme “kızım şu ayakkabıları bana ver” demiş. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Betül merhaba, rüyalar görene göre yorumlanır ve bu durumda annenizin rüyası “rüyada ölmüş babanın ayakkabı istediğini görmek” şeklinde düşünülmeldir.
Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder.
Rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir, bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi ifade eder.
Rüyada ölmüş babanın bir şey istediğini görmek bu sizin uyanık hayatta hareket ve eylemleriniz konusunda mesaj verir. Örneğin babanın para istediğini görmeniz gerçek hayatta savurgan bir durum içinde olduğunuzu, tutumlu olmanız gerektiğini simgelerken, sizden namaz kılmanızı istemesi onun dua ve hayırına ihtiyacı olduğunu gösterir. Bu rüyanın derin analizi ise, sevgili babanızın sizin yaşamınız hakkındaki istikrar arzusunu göstermesidir. Gerçek yaşamınızda daha istikrarlı olmanız, kendinizi daha güvende hissetmek için yapmanız gereken şeyler olduğunu simgelerken, bunun için gerekli sağlam temele sahip olduğunuza sadece temelin üzerine bir şeyler eklemeye ihtiyaç olduğuna tabir edilir.

Akşamüstü saatlerinde denizin icinden diplerden birden ayakkabilar cikmaya basliyor, once tek bir erkek ayakkabisi sonra bordo renkli topuklu kadin ayakkabilari. Kadın ayakkabilarini alip eve goturuyorum (eski gorunmuyorlar, sadece birinin taban rengi az solmus deniz suyundan)

Rüyada denizden ayakkabılar çıkması rüya sahibinin içinden gelen sese kulak vererek sıkıntılarından uzaklaşmasına delalet ederken kadın ayakkabılarını alıp eve götürmeniz yeni sıkıntılardan uzak durmak için mantığınız ile feminen duygularınız arasında dengeyi korumak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir