Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denize Atladığını Görmek

Rüyada denize atlamak neyi işaret eder?

Merhaba, rüyamda çok yüksek olmayan bir yerden denize atlamaya çalışıyorum. Atlamak istediğim yerin altında tahtalar var. Atlarken ayağımı çarpmaktan korkuyorum.

Daha sonra ablam denizin içinde atlamamı bekliyor, bir anda elimde çok büyük bir tahta oluyor, atladığım anda elimdeki tahta ile denizin ortasına çok yükseğe havalanıyorum. Yüzmeyi çok iyi bilmediğim için denizin ortasına düşmekten korkuyorum, sonra sıçradığım yerden beton bir kıyıya iniyorum. Yorumlarınızı rica ederim. Teşekkürler, Gönderen Aysel.

Rüyada denize atladığını görmek yorumu

Aysel merhaba, gördüğünüz rüya, zihninizin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgelemektedir. Bu sinyallerin neler olduğunu söylemek eldeki bilgilerle ancak hayatta başarılı olmak, hedeflere ulaşmak konusunda olabilir. Denize atlamak detaylı bilgi rüyada deniz görmek sayfasında okunabilir.

“Rüyada Denize Atladığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada denize atladığını görmek ne anlama gelir
Ben 18 yaşındayım, rüyamda gittiğim her yerde deniz görüyorum, tam öleceğim sırada sevdiğim birinin adını söyleyerek denize atlıyordum ve kurtuluyordum, ne demek oluyor bu söyleyebilir misiniz?

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltının güçlü sinyallerini sembolize eder.
Rüyada denize atlamak, zihninizin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgeler. Bu sinyallerin neler olduğu rüyanın diğer unsurları birlikte çözülebilir, önemli bir rüyadır. Rüyanın devamında derinlerde işaretin ölüm isteği olup bu ise reel yaşamda büyük hayal kırıklığı yaşadığını, bunun etkisini üzerinden henüz atamadığını veya umutlarının azalmasına sebep gelişmeler içinde olduğunu simgeler.

Rüyada yüksek bir dağdan denize atlamak
Ruyamda deniz kenarini dolaştım, kıyıda bagli gemiler gördüm, bir kucuk çocukla tanistim sonra kendimi yuksek bir dagin tepesinde buldum ve oradan atladım, cocugun yuzdugu yere yanına atladim oda guluyordu.
Kimden: sevil
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: yogun umutlu
Anahtar kelimeler: atlamak

Sevil merhaba,
Denize atlamak, denize atladığını görmek bu rüya zihninizin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgeler. Bu sinyallerin neler olduğu rüyanın diğer unsurları bitlikte çözülebilir, önemli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir