Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denize Baktığını Görmek

Rüyada denize bakmak ne demektir?

denize bakmakRüyamda yazlık evimizde annemle birlikteyim. Evimizin arka balkonu deniz görür, dağa tepeye bakar. Bizim evimiz de biraz yüksek bir yerdedir. Evimizin arka balkonundan baktığımda denizin bütün tepelere kadar geldiğini, sanki okyanus dalgası gibi büyük dalgalar görüyorum, bu beni korkutmuyor. Aksine izlemek çok hoşuma gidiyor. Ama karşımızdaki evlerin hep su altında kaldığını görünce ya daha da yükselip bizim evimize de gelirse diye endişe ediyorum. Annemi alıp daha yüksek yerdeki evlere doğru yola çıkıyoruz. Buralarda farklı evler insanlar görüyorum (ama net değil rüyamın bu kısmı)

Sitenizde deniz taşması ile ilgili olarak, bu tarz rüyalar önemlidir mail adresimize gönderin dediğiniz için yazmak istedim. Bu aralar gördüğüm rüyaların hepsinin anlamlarına baktığımda çekilen sıkıntıların mükafatının alınacağına işaret eder deniliyor. Ama belki içinde bulunduğum ruh halinden, bilinçaltından kaynaklıdır gördüğüm rüyalar, bilemiyorum.
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi Çalışmalar.

Takma İsim :protea
Yaş: 30
Meslek : avukat
Cinsiyet:Kadın
Medeni Durum: evli
Ruh Hali : Yeni bir iş kurmaya çalışıyorum, bu nedenle çok çalışma ve işimin getirdiği sorumluluk nedeni ile yoğun baskı altındayım.

Rüyada denize baktığını görmek neye yorumlanır?

Rüyanız inanılmaz derecede güçlü mesajlar veren, çok değerli bir rüya olup tüm unsurlar birbiri ile çok uyumlu ve aynı şeyleri işaret etmektedir.

Rüyada yazlık ev görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stres, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız.

Rüyada balkon görmek arzu, yüksek statü, prestij, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceği, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.

Rüyada denize baktığını veya denizi seyrettiğini görmek, gerçek yaşamın üzerinize yüklediği sorumluluk, yük veya stresten bir an önce kurtulmak isteğini yansıtır. Bu rüya aynı zamanda yorgunluk işareti olup, ruhen veya fiziksel dinlenme ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyanızda yazlıkta olmanız, balkondan denize bakmanız, gerçek yaşamda yüksek statü, prestij, sosyal çevreyi geliştirme yönündeki istekleriniz ve çabalarınızın sizi çok yorduğunu, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu göstermektedir.

Rüyanızın en önemli bölümü denizde gördüğünüz adeta okyanus dalgaları şeklindeki dev dalgalar olup, rüyada dev dalgalar görmek, karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder. Bakınız dalga rüya tabirleri sayfası.

Rüyada dalgalardan korunmak için annenizi alıp yükseklere çıkmanız, hedefinize ulaşmak için verdiğiniz mücadeleyi, orada gördüğünüz farklı evler ve insanlar ise başarıya ulaştığınızda gireceğiniz yeni çevre ve insanlar olacağını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denize Baktığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda büyük bir denize tepeden bakıyordum ve bir anda içinden kocaman bir at cıktı yüzeye. Anlamını cok merak ettım. Sımdıden tessekur ederım. Saygılar

Rüyada dalgalı deniz görmek
Rüyamda deniz vardı, oldukça maviydi, ben ve iki arkadaşım oradaydık, bizden başka farklı kişilerde vardı ama o dalgada yüzen çok kişi yoktu, arkadaşım Fatma ve Büşra denizin içindeydi bense kıyıdaydım.
Dalgalardan korkuyordum çünkü dalgalar vurunca beyaz köpükler ortaya çıkıyordu. Yanımda biri vardı, bana “dalgaların arasına girersem bana bir şey etmeyeceklerini” söylüyordu ama beni zorlamıyordu da, sonra bir anda bir dalga bize vurdu baştan aşağıya o an altında kaldığımızı sandım ama geçti, olduğumuz yerde duruyorduk. Sonra denizin dalgaları yavaşladı ve normal haline geldi, Fatma denizden çıktı. bu arada Fatma denizdeyken bende kıyıya duruyorken elimde bir can simidi onunla onların yanına gitme isteği duyuyordum ama korkudan gidemiyordum.
tuğçe, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci,sıkılmış ve eski aşkımın bana dönmesini beklediğim için hem endişeli hem düşünceliyim.

Tuğçe selam,
Gördüğün rüya bir şeye kavuşmak konusunda (onu ancak sen bilirsin – sanki eski arkadaşının dönmesi) bilinç altında güçlü bir sinyale sahip olduğunu göstermekte ve gerçek yaşamın üzerine yüklediği sorumluluk, yük veya stresten bir an önce kurtulmak isteğini yansıtmaktadır. Bu rüya aynı zamanda yorgunluk işareti olup, ruhen veya fiziksel dinlenme ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Öncelikle merhaba ben banu 18 yaşındayım , öğrenciyim ve bekarım.
3-4 gündür rüyamda deniz görüyorum ilk rüyamda abimle bir kamyonun içinde giderken gece denizi görüyorum ve tam tabloluk olduğunu çok beğendiğimi söylüyorum .İkinci rüyamda halam, eniştem ve ben kuzenimi dağın başında bir üniversiteye bırakiyoruz kimse yok kuzenim orayı istemiyor ancak bir yinede orda bırakiyoruz daha sonra halam eniştem ve ben yolda yürürken önce kocaman bir kayalıkların olduğu yerin yanından geçiyoruz çok kötü bir yer gibi gözüküyor ancak kayalıkları geçtiğimizde harika bir meydan var renkli renkli evler tarihi cami diğer tarafta masmavi deniz . Üçüncü rüyamda ise tek başıma geziyorum önce biraz dalgalı bir deniz görüyorum daha sonra denizin ortasında birkaç ev ve biraz daha geziyorum lüks bir araba görüyorum arabanın içinde bir aile araba siyah renkte ve çok güzel daha sonra biraz daha aşağıya indiğimde birilerin resmini çekiyorum yüksekten deniz çok güzel görünüyor kendimi bide öyle çekiyorum çektikten sonra gökyüzünden sarı siyah sanırım büyük bir balığın bana doğru geldiğini görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir