Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denize Dalmak

Rüyada denize daldığını görmek neye işaret eder?

Öncelikle nedenini bilmiyorum ama çok sık rüya görüyorum, hemen her gece diyebilirim. bunların içinde beni çok etkileyen ve kendi kendime yorumlayamadığım kimi değişik rüyalarım oluyor. Geçenlerde rüyamda 3-4 kişi denizdeyiz, birde sanırım dalgıç hocamız var, kesinlikle hiçbirini tanımıyorum. ( bu arada yüzme bildiğim halde asla boyumu geçen yerlerde yüzemem, deniz fobim vardır. ). Hepimiz denize dalıyoruz hiçbir şekilde konuşmadan. ben denize dalarken o tedirginliği yaşıyorum ki normalde asla yapamam. üstümüzde dalgıç kıyafetleri var sadece ağız kısmım açık. daldığım anda denizin dibine elimle dokunuyorum.

Öteki arkadaşlarda yanımdalar. suyun içinde arkamı döndüğümde onlarca ölmüş ruh görüyorum ama garip bir şekilde korkmuyorum onlardan erkekli kadınlı sanırım 15-20 tane ruh hepsi bana bakıyor. Bir kaç saniye daha durduktan sonra hızla suyun yüzeyine çıkıyorum. arkamdan öteki arkadaşlarda çıkıyor ve hocamıza daha önce hiç dalmadığımı korktuğumu falan anlatıyorum. sadece tuzlu su yuttuğumdan dolayı çıktığımı söylüyorum, hoca inanmıyorum gerçekten çok iyiydin falan diyor, sonrası da var rüyanın ama çok karmaşık. beni etkileyen o ruhlar ve denize dalmam rüyada da olsa uyandığımda inanamadım.

Rüyada denize dalmak nasıl yorumlanır?

Rüyada denize dalmakBu rüyayı bizlerle paylaştığınız için özellikle teşekkür etmek istiyorum. Rüyanız kendinizi ruhsal ve manevi yönden iyi hissetmediğinizi ve bu sorunları aşmak için caba sarf etmeniz gerektiğini ifade etmektedir. Belkide bu günlerde kendinizi kimi sorunlarınızı halletmek konusunda çaresiz, yalnız hissediyor olabilirsiniz.
Rüyanız aynı zamanda kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade edebilir. Sakin kafayla içinde bulunduğunuz ruh halinizi, hayattan beklentilerinizi, zayıf ve güçlü yanlarınızı bir arada değerlendirerek bu sıkıntılı dönemi kolay atlatmak için çözüm yollarını bulmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denize Dalmak” için 2 yanıt

Rüyamda deniz ya da göl gibi bir yere daldım ve su çok berraktı. Dibinde renkli taşlar vardı. Benimle birlikte 2 erkek daha suya daldı. Onları tanıyormuşum ama kim olduklarını hatırlamıyorum. Sudan çıkıp ne kadar güzel bir su olduğu hakkında konuşuyoruz. Bu sırada arkamızdan siyah bir köpek geliyor ama herhangi bir tehlikesi yok. Korkmuyorum ve dokunmadan güzel cümleler kurarak onu seviyorum. Yola çıkıyoruz, çarşı gibi bir yerdeyiz. Ailem de yanımda. Takı satan bir tezgahta dayımın oğluyla birlikte yüzük bakıyoruz. Taşlı çok parlak yüzükler.Hepsini beğeniyorum ama denemiyorum ve satın da almıyorum. Pahalıdır herhalde diyorum. Bu esnada babam kahve istiyor ama kahve yok. Daha sonra yarım fincanı dolduracak kadar bir kahve buluyorum (ama nasıl bulduğumu bilmiyorum.). Galiba kahveyi de ben yaptım. Babama götürüyorum. Kahveyi şekersiz içeriz biz. Rüyamda da şekersizdi. Ona vermeden kendim bir yudum alıyorum ve az ama olsun diyerek babama veriyorum fincanı. Babam da bir yudum alıp zaten soğumuş tamam içmeme gerek yok deyip bırakıyor.
Yaş:29, Bekar ( Erkek arkadaşım yok.) Okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim (Bu benim 2. bir bölüm okuyuşum.) ve KPSS sınavına hazırlanıyorum. Son derece yoğun ve stresli bir sürecin içindeyim.

Didem merhaba, gördüğün rüya aslında gerçek hayatında içinde olduğun stresli ruh halinin bir yansıması olup, bu durumdan çıkmak için gösterdiğiniz çabaları ve rahata erme hayallerinizi anlatmakta, mücadeleden vazgeçmemek gerektiğini belirtmektedir. (sanki zihninin derinliklerinde vazgeçme düşüncesi var olduğunu söylüyor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir