Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada denize düşülmesi ne demek?

İyi gunler, Rüyamda Bir Minibüsteydim ve yanımda sınıf arkadaşımda vardı. Denizin hemen kıyısında olan bir kavşağa doğru biraz hızlı ilerliyorduk ve ben tebessüm ederek arkadaşıma ‘bak şimdi denize düşeceğiz’ dedim ve kapıya yönelmek için hazır durdum.

Gerçekten düştük ve şoför hemen kapıyı açtı, bende hemen suyun üstüne çıktım, arkadaşım yüzme bilmiyordu, onuda tutup kıyıya götürdüm ve daha sonra otobüse dönüp kimse kaldımı içinde diye baktım. Kimse kalmamıştı ve herkes kurtulmuştu. Gerekir diye birkaç bilgi vermek istiyorum:

Üniversitede Okuyorum. Yurtta Kalıyorum. Maddi Durumumuz Pek İyi Değildir. Dikkate Alırsanız Sevinirim. Rüyanın unsurları: minübüste gitmek, sınıf arkadaşları, denizin kıyısı, kavşak, denize düşmek.

Rüyada denize düştüğünü görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya çok hoş mesajlar vermekte, hakkınızda hayırlı gelişmeleri müjdelemektedir.

Gördüğün rüya, gerçek hayatında lider vasıflarına sahip olduğunu ve içinde bulunduğun hayat mücadelesinde başarılı olacağını simgelerken sana verilmiş olan ileriyi görme, yüksek basiret, yardımseverlik vasıflarınla sevilen ve sayılan biri olarak mutlu bir yaşam süreceğini simgelemektedir.

“Rüyada Denize Düştüğünü Görmek” için 6 yanıt

rüyamda deniz gördüm ve deniz gittikçe dere şeklinde olmaya başladı. yüzdümde.. ayrıca deniz o kadar berraktıki dibini bile gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir