Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denize Girdiğini Görmek

Rüyada denize girmek neye işaret eder?

Merhaba, ben gecen gün ilginç bir ruyam gordum, denizde ailemle beraber denize girecektim ama girdigimde denizin arkasi mavi önü siyah yosunluydu ancak denizin dibini siyah gördüm.

Sonra ben girdigimde etrafimi denizanalari ceviriyordu ama ailem girdiginde yok oluyordu ve bana “denizanasi falan yok burada” diyorlardi, çok merak ediyorum lutfen yanıt verirmisiniz? yaşım 13, bu sene girecegim sbs ile alakasi varmi acaba? Gönderen: Ela. 18 Eylül 2012, 17:50

Rüyada denize girdiğini görmek yorumu

Ela Merhaba,

Rüyanız, gerçek hayatınızda büyük bir baskı altında olduğunuzu, rahata huzura ermek isterken (mavi yosunlar) kendinizi karanlıkta, sıkıntıda hissettiğinizi ( siyah yosunlar) ve umutlarınızın azaldığını (siyah denizin dibi) göstermektedir.

Yaşadığınız stres nedeniyle kafanızın karışık olduğu, olayları net göremediğiniz ( deniz anaları) anlaşılmakta.

Özel not bu gencecik yaşınızda bu kadar strese kesinlikle gerek yok, siz çalışın, çabalayın, her şey olacağına varır. Stres yapmak sadece işlerinizi zorlaştırır. Bu konuları anne, babanızla ve rehber öğretmeninin ile konuşmalısınız.

Rüyanın ana unsurları; deniz, denize girmek, mavi yosun, siyah yosun, denizin dibini, denizanaları, sbs sınavı. Son not rüyanız önemli olduğu için buraya taşıyıp, cevapladım. Hatalı mail adresi yazdığınız için mail ile size haber veremedik. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denize Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada denize gitmek
Rüyamda aklıma gelmeyen bir komşumla beraber denizde gittim. Denizde girerken komşumun eşinin beni mayo ile görmesinden dolayı büyük tedirginlik hissettim. Deniz bir mahşer yeri gibi kalabalıktı. Biraz suda açılınca farklı farklı fakat bir çok alanda küçük küçük dalgalanmalar oluştu. Su bir hortum gibi içine insanları çekiyordu. Bir an ne yapacağımı şaşırdım. Sürekli denizden çıkmam lazım ölürsem ailem burada olduğumu bilmiyor, beni çok merak eder diyordum. Bir çok insanın üstüne basa basa onları boğarak suyun üstünde kalmaya çalıştım. İki tane erişkin kız suda boğulup boğulup çıkıyorlardı, çok nefessiz kalmışlardı. Onları da kendime doğru çekerek kurtarmaya çalıştım fakat sudan çıkıp çıkamadığımı hatırlamıyorum . Rüyadan o kadar etkilendim ki acaba bu ne anlama gelir ?
Takma isim : Güllü
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : Genel olarak mutlu.
Anahtar kelime : denize gitmek, denize girmek, suda boğulmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir