Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Denize Giren Çarşaflı Kadınlar Görmek

Rüyada denize giren çarşaflı kadınlar görmek neye çıkar?

Rüyamda eniştem ve yanında tanımadığım bir adamla Düzce’ye gidiyoruz (hiç gitmedim sadece benden küçük bir arkadaşım üniversitede orayı kazandı bu sene), arabadan iniyoruz, denizdeyiz.

Eniştemin yanındaki adam elimi tutuyor, bırakmıyor (eniştemle de bayadır görüşmüyoruz çok yakın da değilizdir.) Sonra denize giren bir sürü çarşaflı kadın görüyorum, türbanlı da var, sonra biz de gidiyoruz ama kıyafetlerimizle ama deniz ilerledikçe derinleşmiyor. Denizden çıkıyoruz arabayla bizim evin oraya gidiyoruz, kapıda komşu kızı “aa denize mi girdiniz” diyor, böyle işte, ilginç etkileyiciydi.

Kimden:curly.ea, Cinsiyetiniz:kadın, Yaşınız:19, Medeni Durumunuz:bekar, Şu anki ruh haliniz: karışık, Anahtar kelimeler: çarşaflı kadın, deniz, yüzmek, enişte, düzce, kıyafet

Rüyada denize giren çarşaflı kadınlar görmek neye yorulur?

Rüyada enişte görmek, kız kardeşin kocasını, enişteyi görmek, iyiye yorumlanır. Manevi koruma, Sahiplenme, Davranış anlamlarını simgeler. Rüyada kadın görmek, Kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada da benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır.

Denizde yüzmek, denize girmek, yüzdüğünü görmek önünüze bir çok fırsatın çıkacağı bir yaşam evresine girdiğinizi temsil ederken, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir