Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denizin Altında Olduğunu Görmek

Rüyada denizin altında olmak ne demek?

Sürekli rüyalar görüyorum ve yaşımdan dolayı sanırım neredeyse hepsinden etkileniyorum. Sürekli yazıyorum bu yüzden kusura bakmayın. Neyse rüyamda kuzenlerimle tatile gidiyordum. (Rüyanın en başları bende kesik kesik. Hafıza ile ciddi sorunlarım var hele ki rüya hatırlamak konusunda) orada birisi bizimle görüşmek istiyordu. Ormanlık bir yer bu tatil ve ormanın ucunda deniz var. Öyle oteller falan değil.

Bu adamdan biz tedirgin oluyorduk. Bizi kaçırır falan diye. Onunla buluşma saati geleceği zaman korkumuza yenik düşüp eve dönmeye kalkıyorduk ama eve giden deniz aracı dolu yer yok. Bizde deniz yatağı şişiriyorduk. (Tatil yeri ada gibi küçük bir yer) üstelik yanımızda bebek de vardı. Erkekler önden yüze yüze eve giden gemiyi takip ediyorlardı. Bizde 4 kızdık. Deniz yatağını bebeği yatırıp dördümüz yandan deniz yatağına yatıyorduk. Birden nasıl oldu bilmiyorum ben kendimi bebek kucağımda denizin altında buldum. Suyun yüzeyine çıkamıyorduk. Ben bebeğin altındayım bebeğin yüzü bana dönüktü yüzüme bakıyordu. Denizin içinde bebek aklıyla nefes alıp boğulmaması için dua ediyordum.

Bebek boğulacak diye çok korktum gerçekten. Denizin altında ağlamaya başladım. Bebeğin bana acayip duygu yüklü baktığını gayet iyi hatırlıyorum. Hiç gözünü kırpmadı. Sonra ben bebeği belinden tuttum yukarıya doğru ittirdim. Diğerleri görsün alsın bebeği bana ne oluyorsa olsun kafasındaydım. O bebeğin bakışları ama gerçekten insanın içine hem endişe hem güven hem hayal kırıklığı hem sevgi yani her duyguyu hissettiriyordu. Nasıl anlatırım bilemiyorum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada denizin altında olduğunu görmek tabiri

Değerli okurum, düzgün Türkçe kullandığınız sürece dilediğiniz kadar rüya gönderebilirsiniz. Bunun için bu site var. Ancak söylemeliyim ki sizde ciddi bir “r” harfi sorunu var. Lütfen buna son verin. Örnek vermek gerekirse ; kalkıyoduk, istiyodu, ediyolardı. İnanın hayatınız boyunca bunun faydasını görürsünüz. Bunları düzeltmek için yoruma ayırdığım dan daha fazla vakit harcadım.

Görmüş olduğunuz rüya genel anlamda hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak istediğinizi ancak üzerinizdeki yorgunluk, bıkkınlık, bazı endişeler yüzünden bu başlangıca adım atamadığını ifade etmekte ancak fiziksel ve ruhsal olarak iyice dinlenip, gücünüzü toplayıp, zihninizi dinlendirip, korkularından uzaklaştığında bu dileklerinin gerçekleşeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Denizin Altında Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba rüyamda garip bir araç ile bir yere gidiyordum yanımda 2 yada 3 kişi daha vardı nasıl oluyorsa havadan denize iniyorduk bu araçla ve derinlere doğru devam ederken denizin dibinden çıkış gibi bir şey vardı burdanda geçtik ve çöl kumuna benzer bir kumun üzerindeydik kum tertemizdi ve ücü bucağı görünmüyordu bi anda aracı durdurduk ve aşağı indim deniz ustumde idi sanki bir cam vardı aramızda deniz ile kum arasında öylece bir kuma bakıyordum sonra kafamı kaldırıp denize ve yanımdaki adama sen bizi kandırıyormusun neresi burası diye kızıyordum anlamlandiramadim yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir