Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizin Buz Tuttuğunu Görmek

Rüyada denizin buz tutması neye alamettir?

Rüyamda yazlık gibi, bodrum katı duvarları camdan ve yarısı suyun içinde olan bir evdeydim. deniz siyah ve çok coşkundu. bir süre sonra deniz kabarmaya ve yükselmeye başladı o anda evin içine sular giriyordu. Ben başka tarafa kaçmaya çalışırken birden denizin üstü bembeyaz bir tabakayla kaplandı, yanımdakilerin bazıları bunun tuz tabakası, bazılarıysa tuz tabakası olduğunu söylüyordu.

O sırada birkaç kişi o koca tabakaları eve taşımaya başladı. sonra uyandım. bunun manası ne olabilir acaba? 22 Mayıs 2012, 15:16.

Rüyada denizin buz tuttuğunu görmek neye yorulur?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya; insanların size ne söyledikleri hakkında dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir.
Onlar sizin duymak istediğini söylüyor olabilirler ve sizin onları mutlaka iyi dinlemeniz, söyleneni tam olarak anlamanız gerektiğini uyarmaktadır.

Rüyada denizin donduğunu görmek şu anda bir duygu soğukluğu içinde olduğunuzu ancak daha sonra ona erişmek için düşünce ve enerjinizi bir süre muhafaza etmeye karar verdiğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizin Buz Tuttuğunu Görmek” için 4 yanıt

rüyamda denizin üzerinde buz tabakaları vardı ve sonra çok büyük dalgalar oluşamaya başladı. Evimiz sahile sıfırdı ve dalgaların şiddetinden dolayı camlarımız kırılıyo sular içeri giriyodu

Rüyada denizin donduğunu görmek
Rüyamda denizin donduğunu gördüm. Ama deniz kenarında denizi izlerken, birden havadan kar yağmaya başladı ve denizin üzerini dondurdu.
Bende denizin kenarında buz tutan yerin üzerinde gezmeye çalışıyordum. Hava soğuk değildi. derin yerlerine baktım oralarda buz tutmuştu. ama ben buz kırılırsa kenarda kırılırsa bir şey olmaz diye kıyıya yakın yerin üzerinde geziyordum.
Bir anda kıyıdayken bastığım buz tutan yer çöküverdi ama korkmadım, kıyıda olduğum için yine buzun üstüne çıkıp gezmeye çalıştım. hayır olsun inşallah.

Deniz kenarında denizi izlemeniz gerçek yaşamınızda bir iç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.
Rüyada dalgasız deniz, sakin deniz görmek gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler.
Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.
Denizin donması ise bazı planlarınızı bekletmek, ertelemek zorunda kaldığınızı veya kalacağınızı simgelerken beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak bir fırsat ile yolunuza devam edip hedeflerinize ulaşacağınızı işaret etmektedir.

Rüyamda hepimiz bir geminin içine binmişiz, bende tüm arkadaşlarımı görüp onlardan helallik istiyorum. Çünkü kurtulmak için hepimiz gemiye binmişiz ama kocaman dalgalar üstümüze gelmekte, birden deniz gemiye vurdu ve sular içeri dolustu. Ondan sonra birden kendimi köyümde tarlada otları bicerken gördüm. İlkokuldan arkadaşım geldi ona yaşananları anlatıyorum, o gün ona nerede olduğunu soruyorum, evde olduğunu söylüyor, suyun eve görmediğini sonra eve dönünce sularin tekrar costugunu bu sefer koyun şu altında kalacağını görüyorum. Abime tüm pencereleri saglamlastirmayi söylüyorum. Evde yenge abim 8 aylık yeğenim ve kardeşim var, küçük yeğeni bakıp allaha dua ediyorum. Allahım o daha bebek nasıl bu dalgaların içinde ne olur yardım et diye, sonra eğer tasarsa üstünüze deniz ona kendi nefesimi vereceğimi söylüyorum. Sonra sular hemen evlerin üstüne tasma başladı pencereden komşunun evinin üstüne taşip şelale gibi hava da dondugunu aynı şekilde bizim evin uzun de gelip dondugunu görüyorum o esna dışarda olan abin ve kardeşime kızıp onu eve çağırıyorum donanım sudan buz parçalarınin yanık bi şekilde dustugunu görüp kardeşlerime içeri girmeleri için bağırıyorum kız kardeşin önce komşunun çocuğunu görüp onu öpüp sonra gelip içeri girdi bende ona tokat atıyorum sen ne yapıyorsun diye niye öptüm sen o çocuğu diye kızarken kardeşimin yüzünun renginin değişip siyahlastigini vurduğu yerde siyah kul olduğunu görüyorum. Acaba ba neye işaret bu aciklarsaniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir