Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizin Göğe Yükseldiğini Görmek

Rüyada denizin göğe yükseldiğini görmek neye işaret?

Merhaba öncelikle, rüyamda ilk olarak deniz seviyesinin bizim evin camına kadar geldiğini ve göğe yükseldiğini görüyorum, yanımda bir kız var ama kim olduğunu bilmiyorum. Neyse denizden öyle bir dalga geliyor ki sanki evin içine girmek istiyor, direk camları kapattık, tam o esnada da üst komşu arıyor “bu nedir böyle” diye soruyor bana. Ondan sonra birdenbire okulda sıralarda olduğumu gördüm, hemen ardından her yer kararmaya başladı, ses yok.

Sağ tarafımda okuldan bir erkek arkadaşım var, sol tarafımda ise kız kardeşim, gökten uzun boylu ama baya uzun boylu zayıf gri beyaz sakallı hafif yaşlı birisinin indiğini gördüm, bulutlar ise gri renkteydi, sokaklarda dolaşıyordu bu metrelerce uzun boylu birisi, hemen bende günah silme duası okuyordum, eğildi içeri baktı ilk kız kardeşime dokundu, bende hemen arkadaşımın arkasına saklandım. Sonra arkadaşımı geri çekti beni aldı, ben tam o esnada uyandım, sizce bunun anlamı nedir? yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada denizin göğe yükseldiğini görmek tabiri

Sema merhaba,

Rüyada denizin göğe yükseldiğini görmek gerçek hayatta kişinin kendini tanıma, kim olduğunu öğrenme konularında gelişimini henüz tamamlamadığını, öğrenme ve gelişim sürecinin devam ettiğini, hayattaki beklentilerine emin olamama durumu yaşadığını simgeler ve kendi başına bazı şeylere karar veremediğinizi ya da bazı şeyleri göremediğinizi işaret eder. Bakınız deniz rüya yorumu sayfası.

Okulda olman hayatta gelişiminin halen devam ettiğini gösterirken rüyanın devamında gelişen olaylar ise gelişimini ilerlettiğinde olaylara daha farklı bakmaya başlayacağını ve olayların farklı yönlerini göreceğini anlatmakta, bu durumun bazen korku bazen heyecan yaratabileceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Denizin Göğe Yükseldiğini Görmek” için bir yanıt

Iyi gunler. Ruyamda ben denizin ustundeyim deniz bi anda kabariyor ve yukseliyor beni gokyuzune yukseltiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir