Rüyada Denizin İçinde Büyük Bina Görmek

Rüyada denizin içinde yüksek yapı görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben 22 yaşında bekar bayanım. Rüyamda büyük bir binada bulunuyordum, sanırım yapı eskiydi de ve binanın altı da üstü de hep deniz. Tabi yüzmeyi biliyorum. Bir güvercin var, benden yardım istiyor onu dışarı çıkarmam için, onu elime alıp yüzerek yukarı çıkarmam lazım fakat ölebilir korkusuyla ona o ölene kadar benimle kalmasını teklif ediyorum, o da kabul ediyor. Rüyamın devamında ya o beni öptü rüyamda ya da ben onu tam hatırlamıyorum ama sanırım alacalı bir güvercindi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada denizin içinde yüksek bina görmek neye yorulur?

Rüyanızda birden fazla, benzer ağırlıkta unsur var. Bunların önde gelenleri rüyada büyük yapı görmek ve bu binanın tamamen denizin içinde olması, Denizin içindeki bu binada sizden yardım isteyen güvercin görmeniz ve rüyada güvercin öpmek.

Rüyada büyük yapı görmek, pek hayra yorulmaz, üzüntüye işaret eder. Binanın aynı zamanda eski olması bu olumsuz anlamı güçlendirici etki yapmaktadır.

Binanın tamamen denizin içinde olması, yaşadığınız ya da yaşayacağınızın üzüntülü durumdan çıkmak için bilinçaltından gelen sinyallere kulak vermeniz gerektiğini, mantığınızı kullanmakla birlikte hislerinize de güvenmek gerektiğini işaret eder.

Binada gördüğünüz sizden yardım isteyen güvercin aslında sizi temsil etmektedir. Renginin alacalı olması kafanızın karışık olduğunu ifade ederken rüyada güvercin öpmek kendinizle tekrar barışacağınızı, dert ve sıkıntılardan uzaklaşıp, huzuru bulacağınızı işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir