Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Denizin Kabarması Ve Taşması

Rüyada denizin kabarması ve taşması neye çıkar?

Rüyamda ailemle bir tepenin eteğinde, deniz kenarında bir evdeyiz. Ahşaptan tek katlı bir yer, dışarı çıktığımızda denizin dalgalarının yükselerek evi yutmaya hazırlandığını görüyorum. Daha sonra iki kardeşimi tepeye doğru kaçırıyorum, onları sulardan kurtarmak için, hava bir anda puslanıyor hafif kararıyor ve ev suların altında kalıyor, bir süre sonra sular çekiliyor ama deniz sürekli dalgalanıyor ve kabarıyor ortalıkta karışık bir telaşlı durum oluyor. Teşekkürler. Rüyanın unsurları Deniz kenarı, denizin dalgaları, tek katlı ev, tepenin eteği, ahşap ev, iki kardeşimi, puslu hava. YAŞ :22 , CİNSİYET BAYAN , BEKAR

Rüyada denizin kabarması ve taşmasını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade etmektedir, bu çabalarınızın sonucunda karşınıza çıkacak önemli fırsatı değerlendirip yükseleceğiniz anlamına gelmektedir

“Rüyada Denizin Kabarması Ve Taşması” için 3 yanıt

Rüyamda evde annem ve kardeşimle beraber oturuyoruz; dışarıdan bir ses duyuyorum ( nasıl bir ses olduğunu hatırlamıyorum) evin kapısını açıp oradan etrafa bakıyorum, (etrafımızda deniz olmamasına rağmen) karşıdan büyük bir deniz taşkını gibi bir şeyin karşısına geçen evleri ve binaları su altında koyarak bize geldiğini görüyorum. Bu anda kelime şehadet getiriyorum 1-2 sefer, bundan sonra suyun bize yine yaklaştığını ama biraz azaldığını görüyorum. Evin bahçesine yarım metre kadar falan su geçiyor takriben ( yani biraz) sonra su çekiliyor anında ve hava bozuyor dumanla beraber kar yağmaya başlıyor. Su çekildikten sonra evlerin üzerinde, yerde falan cesetler kalıyor. 21, Erkek, Bekar, bilgisayar operatörü, , “Selam. Benim 21 yaşım var Gelecek şubatda 22 olacak, erkek. Askerliğimi 2 yıldır bitirdim, meslek lisesi okudum bilgisayar operatörü olarak. İşsizim. Şimdiden teşekkür ederim.

Erman merhaba, rüyada dışarıdan geldiğini duyduğun ses aslında içinde mantığın ile duygularının çatışmasını temsil etmektedir, sonradan bunun bir deniz taşkını sesi olması ise içindeki çatışmayı duygularının kazandığını ifade etmektedir. Yani şu anda hayatını etkileyecek bir karar vermede ya da bir sorunu aşmada duygularının sesine daha fazla önem verdiğini, buna karşılık mantığını daha az kullandığını anlatmaktadır. Hayatta mutlu ve başarılı olmak için bu iki yönün dengede olması tavsiye edilir, bu iki yönü arasında denge kurabilen insanların başarılı oldukları söylenir.
Zaten rüyanı devamında gelişen olaylar, binaların su altında kalması, suyun üzerine gelmesi, etrafın cesetlerle dolu olması esasında mantığını değilde duygularını öne çıkarak insanların yaşadıkları sıkıntılar, karşılaştıkları zorlukları anlatmaktadır.
Bir büyüğün olarak olayları mantıklı değerlendirmeni, olumlu düşünmeni, her şeyin iyiye gideceğini düşünüp ona göre adımlar atmanı rica ediyorum. Göreceksin her şey daha iyiye gidecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir