Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Denizin Ortasında Binalar Görmek

Rüyada denizin ortasında binalar görmek neye çıkar?

Rüyamda bir denizin ortasında iki kocaman bina vardı. Bir tanesi bizim evimiz imiş. Çok sağlam betondan yapılmış üstü üçgen şeklinde devlet binası gibi bir yapıydı. Hemen karşımızda başka bir bina vardı. O daha eski, sıradan 4- 5 katlı bir apartman dairesiydi. Binanın dışında çok emin değilim ama sanki ayakkabı şeklinde bir şeyler asılıydı. Benim yanımda bir erkek vardı. Yüzünü görmüyordum fakat eşim olabileceğini düşündüm. Koltuğumun altında bir bebek vardı. Bir anda deniz dalgalanmaya başladı. Gittikçe dalgalar yükseliyordu.

Ben çok korkmaya başladım ve kendimi dalgaların arasında görüyordum. Bir taraftan bebeğin boğulmasından korkuyordun. Koltuk altıma bir kalın siyah iple bağlıydı. Suyun içine dalıp çıkıyorduk. Bana yanımdaki kişi; bebek boğulacak diyordu ama her baktığımda bebeğe bir şey olmadı. Bir anda dev dalgalar karşımızdaki binayı yıkıp geçti. İlk önce asılı olan ayakkabılar duvardan söküldü daha sonra bina yıkıldı. Sıra bizim binaya gelmişti. Bizimki çok sağlam yıkılmaz inşallah diye düşünüyordum ama dalgalar çok şiddetli çarpıyordu. Yıkılacak diye çok korkuyordum. Öyle dev dalgalardı ki bina boyunu geçiyorlardı. Zorda olsa bir anda binamız yerinden oynadı. Bir baktım ki Beton zeminin bir tarafı yerinden söküldü ve bina eğildi.

Bu rüyanın devamını hatırlamıyorum fakat o rüyadan başka bir rüyaya geçtim. Yine denizin içindeyim. Yanım kalabalık. Başımızın üstünde uçak geçiyordu. Ben başımı kaldırıp onu seyrediyordum. Bir baktım ki uçak alçalmaya başladı. Ben uçak düşüyor diye bağırıyordum ki uçak bir anda denize dalgaların ortasına büyük bir gürültüyle çakıldı. Herkes uçağın düştüğü yere bakıyorlardı. Ben denizin içinde olan bir duvara tırmanıp pilotun ölüp ölmediğine bakıyordum. Denizde uçağın parçalarının arasında bir anda pilotun sağ salim çıktığını gördüm. Orta yaşlarında bir adamdı. Herkese pilotun ölmediğini söylüyordum. Anlamını yorumlarsanız sevinirim. 48, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada denizin ortasında binalar görmek yorumu

İlk rüyanız gerçek hayatınızda şu anda çalkantılı, sıkıntılı  günler geçirmekte olduğunuzu ve bilinç altınızda yaşadığınız ortamdan uzaklaşmak, sessiz ve sakin bir yaşam sürmek sinyalleri geldiğini ancak bu çalkantıların yakında biteceğini, sonunda güzel günlerin geleceğini temsil etmektedir.

İkinci rüyanızda uçağın denize çakıldığını görmeniz ise sizin şu anda hayatta gerçekleşmesi çok zor belki de imkansız bir hayal peşinde gittiğinizi ve bunun size zaman ve para kaybettirdiğini belkide bu yüzden gereksiz stres yaşadığınızı göstermekte, gördüğünüz pilot ise sizin kendinden emin, kararları isabetli, başarılı bir insan özelliklerini yeniden kazanmanız gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Denizin Ortasında Binalar Görmek” için bir yanıt

Denizin ortasında bir evde olduğunu görmek
Merhaba, ben 27 yaşında ve evliyim, şuanda büyük bir sınava hazırlanıyorum ve son 4 gecedir rüyamda devamlı deniz vardı ama bu sonuncusu beni çok etkiledi. Rüyamda eşim bir suç işlemiş ve biz annesiyle balkonda bunu konuşup birbirimizi teselli ederken denizin ortasında bir evde olduğumuzu gördüm ve aşağıda dev bir atı denizin içinde yakalamaya çalışıyorduk (neredeyse apartmanın 4.katına geliyordu), aynı zamanda başka normal boyutta atlarda vardı ama onlar sıradan bir şekilde denizde koşuyordu. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir