Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Denizin Ortasında Olduğunu Görmek

Rüyada denizin ortasında olmak ne demek?

Denizin tam ortasındayım. Sağımda, solumda, önümde, arkamda görünen herhangi bir kara parçası yok ve denizde benden başka hiç kimse yok. Suyun içindeyim sandal kayık v. s. de yok. Sonra birden etrafımı köpek balıkları çevirerek çember içerisine alıyorlar beni. Biri bana yaklaşıyor, dibime kadar geldikten sonra geri dönüyor. Daha sonra diğeri, sonra diğeri derken sırayla hepsi aynı şeyi yapıyor.

Bana zarar vermek için oradalar ama sanki öncesinde bir şeyler yapmaya çalışıyorlarmış gibi. En sonunda bir tanesi ağzını kocaman açarak son sürat bana doğru gelmeye başlıyor. Tamam öldüm derken tam o sırada o halkanın tam ortasında bulunduğum yerden kocaman bir balina çıkıyor. Bana yardım için geldiğini hissediyorum birden ağzını açarak beni ağzının içine alıyor. Ama yemiyor, korumak için sadece, ölmüyorum.

Tüm köpek balıkları balinayı görünce kaçıyorlar. Balığın ağzındayım ama dışarıdan balinayı seyrediyorum. Ben balinanın ağzında, balina ise denizin ortasında beklerken uyandım. 08 Şubat 2012. Rüya temaları köpek balikları, köpek balığı saldırısı, kocaman bir balina, balina ağzı.

Rüyada denizin ortasında olduğunu görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda çalkantılı, zor adeta kaos gibi bir dönem geçirmekte olduğunuzu, çarelerin tükendiğini düşündüğünüz, kendini çaresiz hissettiğiniz bir anda ani bir gelişme ya da birinin desteği ile çözüme kavuşacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizin Ortasında Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Denizin ortasındaki evde kalmak
Rüyamda bir denizin ortasinda bir evdeyim, bir yere cikamiyorum, oradan kacamiyordum, sanki engelleyen bir sey vardi. Bu neye yorumlanır?

Şükrü selam, rüyada denizin ortasında olmak sayfada anlatıldığı gibi bir durum karşısında kendini şu anda çaresiz gördüğünü ancak meydana gelecek bir durum sonucu tüm bu sıkıntıların biteceğini ifade etmektedir.

Ruyada bir suyun icerisindeyim su bataklik oluyor biran kenarda kızımı görüyorum gelip beni kurtarmasını istiyorum kızım elini bana uzattığı zaman bataklık kayboluyor ve içinde bulunduğumuz su yükselmeye başlıyor ve tam o esnada uyandım lütfen yorumlarısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir