Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denizin Üzerinde Durmak

Rüyada denizin üzerinde durduğunu görmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda bir arkadaşımla birlikte denizdeydim. Ancak bir tuhaflık vardı. Ben suyun üzerinde çömelmiş bir şekilde oturuyordum, batmıyordum. Arkadaşımın ayakları suyun içindeydi ve beni o yönlendiriyordu. Gezdiriyordu denizin içinde. Sonra kıyıya çıkarttı beni. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada denizin üzerinde durmak tabiri

Rüyanız manevi acidan duygulariniza tamamen hakim, egemen oldugunuzu gostermekte. Bu ruya ayni zamanda size duygularina her zaman hakim olmanizi ve gunluk yasantinizda daima mantikla haraket etmenizi tavsiye etmekte. Bu ruyanin bir diger yorumuda sizin kendinize olan sonsuz guveninizi ifade etmesidir. Rüyadaki unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada iyi bir arkadaşını görmek sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur.

“Rüyada Denizin Üzerinde Durmak” için bir yanıt

Selamın Aleyküm, Annem rüyasında beni yukarıya doğru fışkıran bir suyun üstünde yükseldiğimi ve batmadığımı görmüş. yorumlarsanız sevinirim. Hayır olsun inşalah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir