Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denizin Üzerinde Giden Araba Görmek

Rüyada denizin üzerinde giden araba görmek neye çıkar?

Günaydın, rüyamda küçük kızım yeşillikli bir eve taşınmış, ortanca kızımda “arabanın anahtarını alacağım” deyip anahtarı alıyor ve arabayı kullanmaya başlıyor, araba önce beyaz olarak deniz fenerinden yol almaya başlıyor ve sonra araba kırmızı olup denizin üzerinde yüzmeye başlıyor ve sonra araç denize gömülürken uyanıyorum, yorumunuzu rica eder iyi bir hafta ve gün dilerim, saygılar. Emine

Rüyada denizin üzerinde giden araba görmek yorumu

Sevgili Emine Hanım, Bu zarif mesajınız ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bu tür mesajlar insanlığımızı hatırlamamıza, kendimizi iyi hissetmemize sebep oluyor. Lütfen bundan sonra böyle değerli rüyalarınızı hakkınızda bilgi vererek rüya gönder sayfasından gönderiniz, o zaman inanın daha sağlıklı yorum alacaksınız. Aksi halde sadece genel bilgiler verilebilir.

Gördüğünüz rüya temel olarak kızlarınız hakkında annelik kaygılarınızı göstermekte, küçük kızınızın huzurlu bir yaşama kavuşma arzunuzu göstermektedir. (rüyanıza göre sanırım küçük kızının şu anda hayatınızda bazı sorunlar yaşamakta)

Ortanca kızınız konusunda fazla kaygınız yok, “o nasıl olsa ayaklarının üzerinde durmayı başardı, onun geleceği aydınlık” şeklinde bir düşünceniz olmasına rağmen yine de “ortanca kızım bir çılgınlık yapar, kendinden beklemediğim bir davranış gösterir mi acaba” şeklinde zihninizin derinliklerinde küçük bir endişeniz var. Ancak emin olun her ikisi de mutlu, huzurlu ve başarılı olacaklar. Onlara sevgi ve dualarınızı eksik etmeyin yeter ki.

“Rüyada Denizin Üzerinde Giden Araba Görmek” için bir yanıt

Suyun üzerinde arabayla gittiğini görmek
İyi günler, çok net gördüğüm bir rüya, rüyada arabayla gidiyorum ve nehrin üstündeyim, tıpkı bir tekne gibi. Sürekli arabam suya batacak diye korkuyorum her seferinde tekerlerin altına yol geliyor, tıpkı bir taştan sal gibi. Ardından nehrin sonuna ulaştım. Ben fotoğrafçıyım bu arada ekibimle beraber çekim yapmaya gidiyordum rüyamda ve çekim yerine vardım. Nehir çok güzel, kenarları yemyeşil, berrak suları olan bir nehirdi. 33 yaşındayım erkek, fotoğrafçıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir