Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Denizin Üzerinde Uçtuğunu Görmek

Rüyada denizin üzerinde uçmak ne demektir?

Rüyada denizin üzerinde uçtuğunu görmek
Rüyada denizin üzerinde uçtuğunu görmek

İyi günler sayın rüya tabircileri, ben yurt dışında new yorkta yasıyorum rüyamda bir deniz üzerinde uçuyordum, hava güneş batıyorken ki tan halindeydi, bu denizin bir ucu memleketim İstanbul bir ucu yasadıgım şehir New York idi. Rüyamda bir grup kişi, kimi tanıdığım kimisi tanımadığım kişiler ile ucmaya calısıyorduk, ben gökyüzündeki yıldızlara bakıyordum, yıldızlardan çok parlak olan bir tanesi ilgimi cekiyor ve oraya ucuyorum. Burada melek olarak tabir ettigim beyaz ısıklar saçan bir bayan bana siyah renkte bir cift yüzük veriyor, daha sonra alçalıyorum ve yine bu iki şehir arasındaki denizde ucan bir bayan görüyorum, yanına uçuyorum ve birini ona veriyorum yüzüklerin. Daha sonra İstanbul’a iniyoruz ve yürüyoruz, bayağı konuşarak yürüyoruz daha sonra İstanbul’daki oturduğum muhitin meydanında babamı otururken görüyorum ve uyanıyorum sizce manası nedir?

Rüyada denizin üzerinde uçtuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Değerli okurum, lütfen bundan sonraki rüyalarınız gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm detayları verin. Yayınlanmasında sakınca gördüğünüz kısmı not edin, orayı yayınlamayız. Yaşınız, mesleğiniz, medenir durum, korkularınız, sevinçleriniz, kısaca içinde bulunduğunuz ruh hali gibi bilgiler, böylesine değerli rüyaların daha sağlık açıklanmasına yarar getirmektedir.

Rüyada uçmak, her yaş grubu, cinsiyet, meslek grubu, eğitim seviyesi, sosyal statü, hemen hemen herkes tarafından görülen temel bir rüyadır ve temel rüyalar tüm dünyada evrenseldir ve her dilde, her toplumda benzer yorumlara sahiptirler.

Ruyada uçtuğunu görmek , bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz.

Rüyada uçtuğunu görmek özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, uçtuğunu görmek, uçan birini görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır. Rüyada havada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir. baş aşağı uçmak ise, rahatlıkla yapılacak yolculuktur.

Rüyadaki diğer unsurlar ( melek, meleğin yüzük vermesi, uçan bir bayana yüzük vermeniz ) uçma açıklamasıyla bir arada değerlendirildiğinde yaşamınızda yaşamınızda bir değişim, gelişim, dönüşüm süreci içinde olduğunuzu, hoş gelişmelerin kapıda olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Denizin Üzerinde Uçtuğunu Görmek” için 15 yanıt

Rüyada sürekli denizin üstünde uçtuğunu görmek
Ben rüyada sürekli denizin üzerinde uçarak yürüdüğümü ve sürekli gördüğüm rüyaların çoğunda sanki körmüşüm ama yinede biraz bulanık görüyorum, bu ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Rüyada denizin üstünde uçmak
Ben rüyamda de denizin üstünde haliyle gezdiğimi gördüm ve yanımda halının üstünde 2 kişi daha oturuyordu, bunun yorumunu yapabilir misiniz?

Rüyada bir kuşla birlikte uçmak
Rüyamda kardeşimle birlikteyken iki tane kocaman kuş gelip kıyafetimizin arkasından ense kısmından tutup bizi uçuruyor, sonra tekrar görüyoruz kuşları, bizi uçurmaya geliyorlar ve biz sevinerek bekliyoruz uçurmalarını, rüya tabirlerini okudum anlam veremedim, yorumlarsanız sevinirim.

Merhabalar bende rüyamda denizin üzerinde paraşütle 10 dakika uçtuğumu gördüm fazla uzaklarda değildim kıyıya az yakındım ama genede derin yerlerdeydim ve orta derecede yüksekteydim. Yüzme bilmiyordum ve çok korkuyordum nasıl ineceğimi bilmiyordum, insem bile denize inerim diyordum ama bir baktım kıyıya inmişim.

Seda merhaba,
Zaten uçma rüyaları bilinçli rüyalar sınıfında kabul edilmektedir ve uçan kişi kolay kolay düşmez. Sayfadaki diğer bilgilerle bu rüyadan bir anlam çıkarmayı düşünebilirsiniz.

Ruyamda kiyidan denize dogru ucgen ve mavi bir ucurtmaya kollarimi gecirip uctugumu gordum, hava son bahardi, belli yere kadar uclabilsin diye iki siyah ipi isaret olarak koymuslardi, o ipleri gectim ve geri dondum, fakat dondugum nokta ayni degildi, daha soguktu, simdiden tesekkur ederim

Zeynep selam,
Rüyanız gerçek hayatta önünüzde bulunan 2 büyük engeli aştıktan sonra kendini kuş gibi hafiflemiş, mutlu ve huzurlu hissedeceğinizi temsil etmektedir.

Ruyamda 2 dugun arabasi vardi, biri siyah ve uzerinde beyaz guller, vardi diger araba beyazdi ve uzerinde kirmizi guller vardi, biz ablamla siyah olana bindik ne demek?

Rüyada gelin arabası görmek, önünüze bir birlik ya da ortaklık için fırsat çıkacağını simgeler. Düğün arabalarının iki tane olması önünüzde 2 fırsat olduğunu gösterebilir. Sizin siyah arabaya binmeniz bu seçimi yaparken duygularınızdan ziyade mantığınızı kullanacağınızı göstermektedir.

Rüyamda Van gölünün üzerinde uçarken kocaman bir balina gördüm ve balıkçılar gölün ortasında balık avlıyordu. Sonra büyük bir buz kütlesinin üzerinde uçuyordum.

Özlem selam, bize yazan arkadaşların büyük çoğunluğu gibi sende hakkında bilgi vermemişsin. Hakkınızda bilgi olmadan bu tür rüyalara yorum yapmaya kalkmak falcılığa benzer. Mesela Van gölü veya Van ili senin için ne ifade ediyor. Eğer Vanlı ise ve başka şehirde yaşıyorsan bu çok farklı bir anlam taşır. Dilersen rüyada balina görmek, rüyada balıkçı görmek ve buz görmek ile uçmak rüya tabiri sayfalarını inceleyebilirsin.

Rüyamda ailemle deniz kenarındaydık. Önce kız kardeşim ve babam denize girdi. Sonra ben girdim. Deniz seviyesi boyumu geçene kadar ilerledim sonra boğulmaktan korktum ve uçmaya başladım. Ama denize yakındım hep. Beklemediğim kadar hızlı bir şekilde karşı kıyıya vardım. Sonra yine uçarak önce karadan dönmeye başladım. Denizin üstündeyken düşmekten korktum ama sonra denizin üstünden geri döndüm.

Rüyamda başı sonu olmayan masmavi deniz üstünde keyifle uçuyorum.. benki normalde denizden sudan korkan biriyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir